2726
عنوان

بازی کردن بچه تو کوچه

| مشاهده متن کامل بحث + 3043 بازدید | 56 پست
وای چه ترسناک، شما اعتمادبه نفستون خوبه؟ 

آره 🙂 چرا بد باشه! 

با این که من تک فرزند هم هستم اما روابط اجتماعیم بد نیست... 

مهد کودک هم نرفتم، پیش دبستانی رفتم بعدش مدرسه... 

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
محله ما ام خوبه ولی من دوست ندارم تنها بره همش تو کوچه خودم پارک و شهربازی میبرم کلاسم میره ، گفتم ن ...

مطمئنا کوچه رفتن براشون هم از نظر روحی هم اعتماد بنفس بهتره ولی با این شرایطی که هست همون تو خونه بمونن بهتره 

پسر من یک روز درمیان باشگاه می‌ره روزای دیگه هم کلاس زبان و هفته ای یه بار هم شهر بازی و پارک می‌بریم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آره 🙂 چرا بد باشه!  با این که من تک فرزند هم هستم اما روابط اجتماعیم بد نیست...  مهد کو ...

چه خوب روانشناسم میگفت بچه تایید خانواده از همه چیز براش مهم تره

پسرم دوست داشتن تو زیباترین کار تکراری دنیاست...
2728
حق داری ولی کاش دخترهایی و پیدا کنی که بتونه باهاشون بازی کنه 

فامیل ما پر از بچه اس😂😂 ی دختر عمه هم داره ۴۵ روز کوچیک تر ازش. 

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
پسر من ده سالشه نمی‌ذارم بره کوچه  خیلیم دلم واسش میسوزه روزی دو ساعت کلاس می‌ره و بقیه ش همش ...

خیلی کارت بده ااا اعتماد بتفسش میاد پایین ببرش پارک خودت بشین نگاش کن

هر چی آرزوی خوبه مال تو دوستم
چه خوب روانشناسم میگفت بچه تایید خانواده از همه چیز براش مهم تره

آره! 

و این که تا عادتش ندی علاقه مند نمیشه...  خودت باید کمبود ها شو جبران کنی! 

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
آره!  و این که تا عادتش ندی علاقه مند نمیشه...  خودت باید کمبود ها شو جبران کنی!

اره منم دوست دارم کلاس بره بزرگترم که شد دوتا دوست درست حسابی و تر و تمیز داشته باشه

پسرم دوست داشتن تو زیباترین کار تکراری دنیاست...
اره منم دوست دارم کلاس بره بزرگترم که شد دوتا دوست درست حسابی و تر و تمیز داشته باشه

آره، منم با دوست هام میرفتم بیرون... کتابخونه ای، پارکی...