2726
عنوان

بازی کردن بچه تو کوچه

| مشاهده متن کامل بحث + 3047 بازدید | 56 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نه اصلا کار درستی نیست ، نصف بچه هایی ک گم یا ربوده میشن از همین بازی کردن توکوچه ها هست!!!! الان ک ...

خوب منم همین کار و میکنم انواع بازی تو خونه پارک و شهربازی ام میبرم گفتم نکنه دارم اشتباه میکنم اخه خودمم دوست ندارم بچه به کوچه عادت کنه

پسرم دوست داشتن تو زیباترین کار تکراری دنیاست...

من بودم نمیزاشتم...

جامعمون وضعش خرابه امنیت نداره...

ندیدین هر از چن مدت تو اینستا میزنن فلان بچه گم شده؟

امار بچه ربایی و تجاوز و کودک ازاری بالا رفته

ادم میخواد روابط اجتماعی بچش خوب شه باید ببرتش پارک جلو چشم خودش با بچه ها بازی کنه ببره مهد کودک

ببره خانه بازی

کوچه اصلا امن نیست...

💏"You & me 💕make a wonderful "We
2728

زمان ما که همه بچه ها تو کوچه پهن بودن و همونجام بزرگ میشدن.... مامان من اجازه نمی‌داد خودمم علاقه مند نبودم!  درعوض خودش وقت میذاشت سرمو گرم میکرد

دیگه الان با این آمار بالای کودک ربایی و تجاوز و... خیلی دل و جرأت میخواد!  اون که بچس و بی دفاع! 

پسر همسایه ما 15 ساله بود گم شد یه هفته بعد جسدش بدون قلب و کلیه پیدا شده بود 

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️

عزیزم بستگی به محیطی که هستی داری 

مثلا خونه ی ما کوچه اش بن بسته و محله اش نسبتا بالاشهر و امنه 

کوچه هم جوری هست که تو از پنجره یا ایفون تصویری میتونی بچه ات رو زیر نظر داشته باشی و بچه های همسایه مون هم تقریبا همسن هستن 

ولی اگه میترسی بجاش بچه ات رو پارک ببر یا کلاس ثبت نامش کن که هم اجتماعی بشه هم حوصله اش سر نره

آیا معنی کلمه سپاس را میدانید ؟ سپاس کلمه ای ایرانیست و یادگار زرتشت که همواره میگفت سه چیز را پاس دارید:پندار نیک ( پاس یک ) گفتار نیک ( پاس دو ) کردار نیک ( پاس سه)...سه پاس ؛ پاسداشت و پاسداری از سه نیک. ایرانیان با گفتن " سپاس " به یکدیگر یاداور این سه مورد مهم میشدند.
زمان ما که همه بچه ها تو کوچه پهن بودن و همونجام بزرگ میشدن.... مامان من اجازه نمی‌داد خودمم علاقه م ...

وای چه ترسناک، شما اعتمادبه نفستون خوبه؟ 

عزیزم بستگی به محیطی که هستی داری  مثلا خونه ی ما کوچه اش بن بسته و محله اش نسبتا بالاشهر و ام ...

محله ما ام خوبه ولی من دوست ندارم تنها بره همش تو کوچه خودم پارک و شهربازی میبرم کلاسم میره ، گفتم نکنه محیط کوچه طبیعی تر باشه واسه بچه بهتر باشه

وآآآآی  چقدر ینی چقدر باید ی آدم پست باشه

تا مدت ها کابوس بچه های محل شده بود... اونجا 12 سالم بود خوب یادمه 😥

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
خب دیگه گاهی پارک یا خانه بازی هم ببری دیگه نیازی به کوچه نیست..تو این ناامنی

هر روز یا یک روز درمیون پارکم میبرم بیلچه ام میاره خاک بازی ام میکنه

محله ما ام خوبه ولی من دوست ندارم تنها بره همش تو کوچه خودم پارک و شهربازی میبرم کلاسم میره ، گفتم ن ...

خب اخه الان هم یکم سنش کمه همین پارک و کلاس بره خوبه ولی به سن دبستان برسه ممکنه اصرار کنه بره بیرون بچه های ۹،۱۰ همین فوتبال و دوچرخه سواری رو از هرچیزی بیشتر دوست دارن حالا بازم خوبه محیط اطرافتون امنه خیال ادم جمع تر میشه

آیا معنی کلمه سپاس را میدانید ؟ سپاس کلمه ای ایرانیست و یادگار زرتشت که همواره میگفت سه چیز را پاس دارید:پندار نیک ( پاس یک ) گفتار نیک ( پاس دو ) کردار نیک ( پاس سه)...سه پاس ؛ پاسداشت و پاسداری از سه نیک. ایرانیان با گفتن " سپاس " به یکدیگر یاداور این سه مورد مهم میشدند.
2706