2737
2734
عنوان

بازی کردن بچه تو کوچه

| مشاهده متن کامل بحث + 3058 بازدید | 56 پست

بچه هاای سالم و محیط خوب  خوبن من دوست دارم بهتر از بچه هاای خونه نشینن که به ماماناشون میچسبن یا اینقدر تو گوشی و تبلت هستن که خل میشن و چاقالووو . من دوست دارم 

هر چی آرزوی خوبه مال تو دوستم

من بچه بودم‌ کلا تو کوچه‌‌ بودم‌ خیلی برای بچه‌ اجتماعی شدن اعتماد به نفسش تخلیه انرژیش خوبه اما‌ الان‌ تو‌ این جامعه بیمار‌ نه.من نمیزارم بره بچم‌ خیلی خطرناکه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بااینکه دختر دارم ولی منم این تجربه رو بهش میدم وووووووووووولی داره

ولی خودمم پیشش حتما حضور خواهم داشت دورادور مواظبش خواهم بود

الان مگه میشه بچه رو تنها گذاشت

همش حرفای زشت میزنن همش گوشی و تبلت دستشون چیزمیز نشون هم میدن

بچه های کوچه ما میان زیر پنجره ما میشینن ما طبقه اول هستیم قشنگ میشنوم دیگه اصلا چیرای خیلی بدا

2731

میفرستادم بره خودمم ی چارپایه میزاشتم میشستم

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
2738
با گزارش زدن کاربری خودمون میپوکه ؟

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3203795/کاربرانی-که-به-درخواست-استارتر-گزارش-میزنن-توجه-کنن

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
راستش من دختر دارم‌ ‌. اجازه نمیدم تنها بره . خودم بچه بودم میرفتم اما اون زمان حس میکنم امنیت بیشتر ...

حق داری ولی کاش دخترهایی و پیدا کنی که بتونه باهاشون بازی کنه 

هر چی آرزوی خوبه مال تو دوستم

اصلا من با امنیت کار ندارم. ..بچه های توی کوچه اکثرا بیتربیت و بی ادب هستن...چیزای زشت از هم یادمیگیرن

♡مهربونم میشه یه صلوات مهمونم کنی♡🌹 لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ🌹

من که عمرا بزارم الان واقعا امنیت وجود نداره

مگراینکه خودمم بالاسرش باشم

ماخودمونم بچه بودیم تو کوچه با همسنامون بازی کردیم خیلی خوب بچه اجتماعی بارمیاد ولی الان دیگه بااین شرایط نمیشه

2706