2726
عنوان

بازی کردن بچه تو کوچه

3048 بازدید | 56 پست

به نظرتون خوبه که بچه تو کوچه بازی کنه؟ دوستم خونشون جایی هست که بچه ها میان کوچه بعد پسرش که 5 سالش هست و تنها میفرسته بره بازی کنه میگه اعتماد به نفسش میره بالا به نظر شما درسته؟ اخه من خودم اصلا دوست ندارم شوهرم میگه تو حساسی و سخت گیر

پسرم دوست داشتن تو زیباترین کار تکراری دنیاست...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

با اجازه استاتر 

میشه برای این تاپیکم گزارش بزنین

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3089459/مادر-شوهرای-شماهم-اینجورین هر وقت شمارو میبینن هی تیکه میندازن یا فقط مال من اینجوریع؟ی بار نشد بریم پیششون تیکه نندازه

من 
2728

راستش من دختر دارم‌ ‌. اجازه نمیدم تنها بره . خودم بچه بودم میرفتم اما اون زمان حس میکنم امنیت بیشتر بود

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

ماکوچمون ۴متری ۱۵تا خانواده هستیم دوتا پسرهمسن پسرمن تو کوچه هستن که خانوادهاشونو میشناسیم وآدمایه خوبین بااونابازی میکنه پسرم ده ساله اینجاییم ما ولی اگه بریم ازاینجااجازه نمیدم بره بیرون

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔
با اجازه استاتر  میشه برای این تاپیکم گزارش بزنین https://www.ninisite.com/discussion/topi ...

نمیشه عزیز کاربری خودمون میپوکه

بده نی نی یار برات بترکونه

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪

نه اصلا کار درستی نیست ، نصف بچه هایی ک گم یا ربوده میشن از همین بازی کردن توکوچه ها هست!!!!

الان که دیگه اینقدر بازی های جذاب فکری و همه جوره اومده ک بچه میتونه ساعت ها توخونه سرگرم باشه یاببرینش پارک و شهربازی یامهمانی اماهرگز تنها توکوچه نذارینش . اشتباهه

چه جوری عطرهای مردونه و زنونه رو از هم دیگه تشخیص میدید؟ من نهایت بتونم فرق بین عطر مشهدی رو با بوی عن تشخیص بدم  

بستگی به جاش داره

والا ما اینجا زنای همسایمون هم میرن بیرون میشینن،کلا امنیت داره😕

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤
2706