2726
عنوان

بین این دو تا خواستگار کدوم رو انتخاب کنم؟ دلیل

| مشاهده متن کامل بحث + 8091 بازدید | 450 پست
مرسی از حرفای قشنگت خواهر اتفلقا دوست دارم روم حساس باشه! راستش اولی بد دله چند باری بیرون رفتیم و ...

یه نکته ای که هست میگن مقایسه نکنین خواستگار ها ببین با هر شرایط تکی کدوم میسازی بعدم مطمئن شو طرف میخوادت بعصی مردا ابراز علاقه نمیکنن یا کم ابراز میکنن اگه دوس. داری نفر دومو و اینم برات مهمه که در ابرازعلاقه ی کلامی کم حرف نباشه بهش بگو اینو شاید نتونه باهاش کنار بیاد اما اگه تو عمل حالا نشون بده باز میشه تحمل کرد اما اگه کلا خیلی خجالتیه یا نمیتونه ابراز احساسات کنه بیشتر فک کن روش

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نه چون دوسم داره همه میگن با کسی ازدواج کن ک دوست داشته باشع بگم بمیر بخدا میمیره 

دوس داشتن مهمه ها اما آدمی که حداقل هفتاد هشتاد  درصد ملاک هاتو داشته باشه.. خوب دقت کن

دوس داشتن مهمه ها اما آدمی که حداقل هفتاد هشتاد  درصد ملاک هاتو داشته باشه.. خوب دقت کن

یه مشکل خیلی جدی برای من پیش امده

خواستگار اولی فهمیده دومی منو میخواد! و همش بمن پیام میده و با عصبانیت حرف میزنه حسابی کلافه شدم

اللهم صل علی فاطمة ....برای حاجت رواییتون دعا و سوره های مختلف میخونم بدون هزینه ،در ازاش برام دعا کنید 
2728

یه چیزی یادم رفت بگم دومی بهتر ولی یه سری نکات شغلیش هم در نظر بگیر. به راحتی نمیتونی سفرهای خارج از کشور بری فقط زیارتی اونم یکم مراحل داره.

خواه ناخواه رابطت با یک سری از اقوام یا دوستان کم میشه. و یه سری محدودیت های دیگه. ولی اکثرا ادمهای خوبین چون برای استخدام شدنشون از زیر ذره بین رد میشن اونقدرا هم خشکه مذهبی نیستن. فقط حتما شرایط و سختی ها و محدودیتهای شغلیشون رو بپرسید.

یه مشکل خیلی جدی برای من پیش امده خواستگار اولی فهمیده دومی منو میخواد! و همش بمن پیام میده و با عص ...

برای همین میگم کاش جدا جدا میسنجیدی.. اما عیب نداره عزیزم لازم نیست همه رو راضی نگه داری فقط توصیح بده که خواستگاری بوده و چون مطمئن نبودی خبری به هیچ کدوم ندادی

برای همین میگم کاش جدا جدا میسنجیدی.. اما عیب نداره عزیزم لازم نیست همه رو راضی نگه داری فقط توصیح ب ...

برام دعا کن خواهرم خیلی محتاجم

که مشکلم حل شه منم برای شما دعا میکنم

اللهم صل علی فاطمة ....برای حاجت رواییتون دعا و سوره های مختلف میخونم بدون هزینه ،در ازاش برام دعا کنید 
حتما عزیزم 😍 ان شاء الله بهترین برات اتفاق بیفته...

مرسی عزیز دل

اوليه كه ميگي با عصبانيت الان بات ميحوفه بعدا چه ميكنه؟؟

هی خواهر دومیه رفته انگار..

چی شد اخرش؟ دومی رفت؟

سلام مرسی که  پیگیری   

نرفته اما خیلی سرد شده انگار ک میخاد بره و روش نمیشه بگه 

انقد این روزا کلافه و اشفته حالم اصلا نمیدونم کی صبه کی شبه

2706