2703
2553
عنوان

بین این دو تا خواستگار کدوم رو انتخاب کنم؟ دلیل

| مشاهده متن کامل بحث + 8091 بازدید | 450 پست
خوب توپیام بده واحوالپرسی کن وعزاداری قبول بگو یایکی دوروز صبرکن اگه خبری نشد اینکاروبکن

مادرم میگ پیام نده به هیچ وجه

عکسشو می بینم دیوونه تر میشم خاک تو سرم انقد اویزونم

اللهم صل علی فاطمة ....برای حاجت رواییتون دعا و سوره های مختلف میخونم بدون هزینه ،در ازاش برام دعا کنید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آویزونی نیست که دختر بهش دل بستگی داری علاقمندمیشی شاید اونم منتظر یه حرکت ازتوباشه 

از دخترای سر سنگین خوشش میاد

اللهم صل علی فاطمة ....برای حاجت رواییتون دعا و سوره های مختلف میخونم بدون هزینه ،در ازاش برام دعا کنید 
2720
وای دومی عالیه خدا قسمت من بکنه عیییییین همین دومی رو اما ن با اسم محمد  دومادمون محمد قاطی می ...

خخخخخ چشم امر دیگه؟

دومی اگه ماشین بخره و نخواد اعتقادات مذهبیشو بکنه تو حلقت بهتره از اولی .بددهن به چه کار میاد 

نظام قدیمم که میخوام تغییر نظام بدم و جدید رو کنکور بدم اگه کسی هست با هم درس بخونیم پیام بده بهم .
2714

من بودم صددرصد دومی چون اول اینکه مؤمنه دوم اینکه شغل خوبی داره سوم اینکه خوشگله چهارم اینکه اسمش محمده 😍 من ارزومه شوهرم اسمش یا محمد باشه یا علی 

اگه بخاطره اسم کاربریم کولوچه هوس کردید و در دسترستون نبود منو ببخشید و حلال کنید 😣😢😢😢

هیچ کدوم. اولی معلومه به دل خودت ننشسته. و اگه جذابیت واست نداره خوب نباید باهاش ازدواج کنی. بددهنی هم اگه از نوع تندخویی و تحقیر دیگران باشه خیلی بده. دومی هم به خاطر شغلش با معیارهای اخلاقی من نمیخوره. به نظرم کسی باهاشون میسازه که از خودشون باشه . که به نظر میاد شما نیستی. اگه تو خانواده نزدیک خودت این تیپی ندارین احتمال این که نسازین زیاده.

خخخخخ چشم امر دیگه؟

عزیزم از شما ک نخواستم میگی امر دیگه از خدا خواستم اون ک ب من میده هرچی ک بخوام ن شما 😊 

انشالله با هرکس ازدواج کردی ادم درستی باشه پست و هیز و چش چرون نباشه 

اینقدر ک اینجا دیدم میزنن حس خیانت دارم شوهرم خیانت کرد و...

عزیزم از شما ک نخواستم میگی امر دیگه از خدا خواستم اون ک ب من میده هرچی ک بخوام ن شما 😊  انشا ...

خواهرم قصد من مزاح و شوخی بود قصد دیگه ای نداشتم

انشالله خدا بهترینشو سر راهت قرار بده

من اگه بودم  اولی چون خودمم آدم مذهبی نیستم و مهم اینه که قابل اعتماد باشه و با اخلاق و چارچوب داشته بشه زندگیش

وگرنه ممکنه مذهبی باشه و دنبال خیلی از کارا و توجیه مذهبیشون هم کنه،

قیافه هم برام ملاک نبود چون الان هم که ازدواج کردم میبینم واقعا تکراری میشه فقط اینکه شکم نیارا و تناسب اندام داشته باشه

وضعیت مالی هم مهمه

البته بددهنی واقعا بده و اینو هم نمیشه تحمل کرد

خدایا خودت بهم کمک کن،شکر بابت همه ی نعماتت
2706