2726
عنوان

بین این دو تا خواستگار کدوم رو انتخاب کنم؟ دلیل

| مشاهده متن کامل بحث + 8091 بازدید | 450 پست
شاید خیلیا جبهه بگیرن اما من به این جمله خیلی معتقدم که اگه دین ندارید حداقل آزاده باشید  توهین ...

حالا این آقا روز به روز داره پیشرفت میکنه..... 

اللهم صل علی فاطمة ....برای حاجت رواییتون دعا و سوره های مختلف میخونم بدون هزینه ،در ازاش برام دعا کنید 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

مرسی از حرفای قشنگت خواهر اتفلقا دوست دارم روم حساس باشه! راستش اولی بد دله چند باری بیرون رفتیم و ...

ببخشید منظورم دومی بود گفتم خیلی آقاس

اللهم صل علی فاطمة ....برای حاجت رواییتون دعا و سوره های مختلف میخونم بدون هزینه ،در ازاش برام دعا کنید 

دومی خیلی بهتره دیگه خودت همه چیو بذار کنار هم مقایسه کن هم اسمش قشنگتره هم قیافش وتیپ وهیکلش بهتره هم ازنظر مذهبی خوبه کارمند سپاه هم هست که مزایای خودشو داره وبهشون خیلی میرسن کم حرفی دومی هم واسه الانشه خیلیا بعد ازدواج واسه زنشون شیطون میشن همون مردای آروم.درضمن مطمئنا بعدازدواج مسافرت هم میره خوش گذرونیاشم داره ومعلومه همه چیز روبه جا وسرموقع انجام میده درکل حس بهتری به دومی داشتم بازم خودت میدونی 

2728
دومی خیلی بهتره دیگه خودت همه چیو بذار کنار هم مقایسه کن هم اسمش قشنگتره هم قیافش وتیپ وهیکلش بهتره ...

منم دلم ببشتر پیش دومیع ولی دو روزه یهو رفته

چجوری باهم درارتباطین؟علاقه داره بهت؟

از طریق واتساپ حرف میزنیم چند روزه

از حرفاش فهمیدم خانوادش منو معرفی کردن پس ینی علاقه ای بهم نداشته

از طریق واتساپ حرف میزنیم چند روزه از حرفاش فهمیدم خانوادش منو معرفی کردن پس ینی علاقه ای بهم نداشت ...

نمیشه گفت شاید علاقه بعدا بوجود بیاد حالا منتظرباش تاپیام بده قراری چیزی نذاشتین؟

نمیشه گفت شاید علاقه بعدا بوجود بیاد حالا منتظرباش تاپیام بده قراری چیزی نذاشتین؟

ن بابا قرار کجا بود

خشک‌مقدس هستن و اخلاق خوبی ندارن هرکس یه شخصیت خاص داره 

و اونوقت همه ی این خصوصیات تعمیم داده میشه به همه ی سپاهی ها؟؟؟

لطفا متعصب نباشیم توی هر جایگاهی تو هر پستی هم آدم خوب هست و هم بد وشما چطور به راحتی حکم به کل میدین؟

🌺🌼خوشا صبری که پایانش تو باشی🌺🌼
خوب چه حرفایی زدین تاالان اشتیاقی واسه ادامه رابطه نشون میده ازخودش؟

نمیدونم از کجا بدونم اشتیاقی داره یا نه؟!!

نمیدونم از کجا بدونم اشتیاقی داره یا نه؟!!

مثلا هی پیام بده  بخواد بیشتر درموردت بدونه درمورد خودش وهدفش وزندگی که توآینده تصمیم گرفته بهت توضیح بده ازت بخواد بیشترباهم آشنابشین و..‌‌‌‌..

مثلا هی پیام بده  بخواد بیشتر درموردت بدونه درمورد خودش وهدفش وزندگی که توآینده تصمیم گرفته بهت ...

خب اره این مدلیه همش از خودش میگه و از منم سوال میکنه ولی از روز تاسوعا غیب شده

البته میدونم رفته شهرستان اما دلیل نمیشه اونجا حرف نزنه

خب اره این مدلیه همش از خودش میگه و از منم سوال میکنه ولی از روز تاسوعا غیب شده البته میدونم رفته ش ...

خوب توپیام بده واحوالپرسی کن وعزاداری قبول بگو یایکی دوروز صبرکن اگه خبری نشد اینکاروبکن

2706