عنوان

بین این دو تا خواستگار کدوم رو انتخاب کنم؟ دلیل

| مشاهده متن کامل بحث + 8091 بازدید | 450 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بستگی‌ب روحیات خودت داره ‌اگ‌مذهبی‌نیستی اهل بریز‌بپاش‌وحرفی اولی‌اگه‌نه دومی

نیلوفر و باران در تو بود خنجر و فریادی در من،فواره و رؤیا در تو بود تالاب و سیاهی در من، در گذرگاهت سرودی دگر گونه آغاز كردم...
2728
دومی چهرش قشنگه من خودمم بد نیس قیافم  فامیلامون میگن حیفه زن توحید(اولی) بشی اخه ی ذره هم خو ...

برای یه مرد تنها چیزی که مهم نیست خوشگلیه مرد باید مردونگی داشته باشه . متعهد و مسئولیت پذیر باشه اهل خونواده باشه و بازنش رفیق باشه. مرد جدی و خشک و بی احساس زن رو پیر میکنه . ببین کدوم بیشتر برات ارزش قائله و تو براش تو اولویتی همون رو انتخاب کن . 

خدایا ازت ممنونم که بهترین شوهر دنیا رو نصیبم کردی   
اره بابا اون موقع ها میفتاد دنبالم یه بارم داداشم حالشو گرفت 

باید ببین خودت چطوری هستی اگر مذهبی نیستی اولی اگر هستی دومی چون بعدا واست حرف و حدیث میشه 

جون مادراتووووون لایک نکنید
من دوست دارم همسرم حداقل ی ذره معتقد باشه اولی حتی توهین هم میکنه به اولاد پیامر و قرآن...

شاید خیلیا جبهه بگیرن اما من به این جمله خیلی معتقدم که اگه دین ندارید حداقل آزاده باشید  توهین به پیامبر و اولادشون اصلا صحیح نیست اتفاقا یکی از نزدیکان همین شرایط رو داره و اصلا معتقد نیست و توهین واینا هم میکنه همش تو کارش گره میفته و به مشکل بر میخوره مامانم میگه همش بخاطر اعتقاداتشه

به زمانبدی خدا اعتماد کن٬ اون هر چیزی رو به قشنگ ترین حالت ممکن بهت میده.                ولی در زمان خودش...
اصلا اصلا ارایش نکنم؟؟

نمیدونم ولی یه بنده خدایی با یه سپاهی ازدواج کرد اولش گفت چادر میپوشم و ارایش نمیکنم بعد که عقد کردن ارایش کرد و.چادرم نذاشت طلاق گرفتن 

کلا اولی رو بیشتر ترجیح میدم زندگی با ادم کم حرف خیلی سخته 

دومی چون خیلی آقاس 

ببین عزیزم. همه چیز بستگی ب روحیات خودت داره. مثلا من ب شخصه گاهی لذت میبرم شوهرم بیشتر جاها خودش منو میبره،روم حساسه و غیرتش زیاده، این باعث شده شبا تحت هر شرایط دوست داشته باشه خونه خودمون بخابم.اوایل زندگی ک خام بودم همش دعوا داشتم دوس دارم بعضی شبا تنها برم خونه مادرم. ولی الان ک پخته شدم فهمیدم مرد خوبیه ک این نظرشه. وگرنه میگفت برو عزیزم با خیلی چیزا خودش رو مشغول میکرد.ولی مثلا خواهرم اصلا از گیر دادن شوهرش لذت نمیبره. دوس داره آزاد باشه. فامیلامون ک میاد قشنگ سه چهار روز میاد کامل خونه مادرم میمونه. و از شرایطش راضیه. حالا شاید شوهرش ام کاره بدی نکنه.ولی وقتش رو با دوستاش پر میکنه. این باعث میشه ب نظرم تو ده سال دیگه کلا عوض بشه زندگیشون. خلاصه بگم خواهر، باید ببینی دوس داری عشقت روت حساس باشه یا اذیت میشی. بدلی نه ها، حساس، 

دوم اینکه ببینی حساس هستی شوهرت اهل مشروب باشه یانه. چون خواستگار اولی ف کنم تو عروسی و دورهمی بزنه، ولی دومی نه. خیلی مهمه. اونایی ک اهل مشروبن، خیلی چیزارو تو وجودشون ندارن. نقدم نکنید. من 70 درصد اقواممون تو عروسیا میخورن و دارم از نزدیک زندگی هاشونو میبینم. 

سوم اینکه ببین اون مذهبیه نظرش تو رفت و آمد با خانوادش چیه. چون دو دسته ان. ی سری هاشون معتقدن باید نزدیک پدر مادرشون باشن و زنشون دربست دراختیار خانوادشون باشه، ک اگه اینطوره کلا ببوس بذارش کنار، اگه اینطور نباشه خوبه. 

چهارم اینکه بیشتره سپاهی ها یکم برخلاف ظاهرشون اخلاقشون تنده. من فامیل های مادرم همه سپاهین.کنکاش کن یبار ظاهری خوب نباشه. در کل من باشم اگه با اعتقاد الانم باشم اگه دومی بد دل نباشه، خیلی مهمه، بدل نباشه دومی رو انتخاب میکردم. و چادر زوری هم نمیپوشیدم. 

به نظر من هیچکدوم

ببین زندگی من خیلی خیلی پیچدس کاش میشد همرو بگم حوصله ندارم تاپیک داستان زندگی بزنم ولی محمدو خیلی دوس دارم اما میترسم اون منو اینهنه نخاد

اللهم صل علی فاطمة ....برای حاجت رواییتون دعا و سوره های مختلف میخونم بدون هزینه ،در ازاش برام دعا کنید 
هر کدوما خواستی قبول کن اون یکی را بده بغلی

توحید مال نی نی سایتی هاااا

خیلی ها طرفدار اولی ان منم دلمو زده عشق زیادش

اللهم صل علی فاطمة ....برای حاجت رواییتون دعا و سوره های مختلف میخونم بدون هزینه ،در ازاش برام دعا کنید 
ببین زندگی من خیلی خیلی پیچدس کاش میشد همرو بگم حوصله ندارم تاپیک داستان زندگی بزنم ولی محمدو خیلی د ...

آخه یکیشون افراط میکنه و دیگری تفریط و این خوب نیست

آدم خوبــــــــــی باش ولی وقتت رو برای اثباتش به دیگران تلف نکن .... !
ببین عزیزم. همه چیز بستگی ب روحیات خودت داره. مثلا من ب شخصه گاهی لذت میبرم شوهرم بیشتر جاها خودش من ...

مرسی از حرفای قشنگت خواهر

اتفلقا دوست دارم روم حساس باشه!

راستش اولی بد دله چند باری بیرون رفتیم و موبایلم زنگ خورد من ج ندادم خیلی بهم شک کرد و خیلی چیزای دیگه که جاش نیست بگم 

بلع دقیقا درست گفتی اهل مشروب و اینام هست حتی خودش گفته دو بار گل کشیده!!!!! قسم خورده دیگ نکشه ولی اعتماد نمیتونم بکنم اما اینکه عاشقمه شکی توش نیست

دومی هم از سن 18 سالگی که پدرشون فوت شدن تنها زندگی کرده چون دانشگاه جای دیگه قبول شده و خودش گفت چون تنها بودم گاهی عصبی میشم من خودمم زود عصبی میشم خب ولی دارم اخلاقمو درست میکنم

اولی خیلی اقاس خدایی حتی قلیون هم نمیکشه و از خانواده خیلی بزرگی هست با اینکه پدر و مادر بالا سرش نبودن ولی تو فامیل نمونه اس یک پارچه آقا......

دلم خیلی پیششه ولی دو روزه اصلا بهم پیام نداده خیلی ناراحتم که رفته باشه

2706