1373
1341
عنوان

بین این دو تا خواستگار کدوم رو انتخاب کنم؟ دلیل

| مشاهده متن کامل بحث + 7144 بازدید | 447 پست
خب اره این مدلیه همش از خودش میگه و از منم سوال میکنه ولی از روز تاسوعا غیب شده البته میدونم رفته ش ...

خوب توپیام بده واحوالپرسی کن وعزاداری قبول بگو یایکی دوروز صبرکن اگه خبری نشد اینکاروبکن

خوب توپیام بده واحوالپرسی کن وعزاداری قبول بگو یایکی دوروز صبرکن اگه خبری نشد اینکاروبکن

مادرم میگ پیام نده به هیچ وجه

عکسشو می بینم دیوونه تر میشم خاک تو سرم انقد اویزونم

گریع؟؟..سرتو بالا بگیر پرنسس..تاجت داره میفتع

اگر به دنبال کاهش وزن هستین 

با کورکومین با سرعت بیشتری وزن کم کن

1350
وای دومی عالیه خدا قسمت من بکنه عیییییین همین دومی رو اما ن با اسم محمد  دومادمون محمد قاطی می ...

خخخخخ چشم امر دیگه؟

دومی اگه ماشین بخره و نخواد اعتقادات مذهبیشو بکنه تو حلقت بهتره از اولی .بددهن به چه کار میاد 

نظام قدیمم که میخوام تغییر نظام بدم و جدید رو کنکور بدم اگه کسی هست با هم درس بخونیم پیام بده بهم .
1376

من بودم صددرصد دومی چون اول اینکه مؤمنه دوم اینکه شغل خوبی داره سوم اینکه خوشگله چهارم اینکه اسمش محمده 😍 من ارزومه شوهرم اسمش یا محمد باشه یا علی 

اگه بخاطره اسم کاربریم کولوچه هوس کردید و در دسترستون نبود منو ببخشید و حلال کنید 😣😢😢😢

هیچ کدوم. اولی معلومه به دل خودت ننشسته. و اگه جذابیت واست نداره خوب نباید باهاش ازدواج کنی. بددهنی هم اگه از نوع تندخویی و تحقیر دیگران باشه خیلی بده. دومی هم به خاطر شغلش با معیارهای اخلاقی من نمیخوره. به نظرم کسی باهاشون میسازه که از خودشون باشه . که به نظر میاد شما نیستی. اگه تو خانواده نزدیک خودت این تیپی ندارین احتمال این که نسازین زیاده.

خخخخخ چشم امر دیگه؟

عزیزم از شما ک نخواستم میگی امر دیگه از خدا خواستم اون ک ب من میده هرچی ک بخوام ن شما 😊 

انشالله با هرکس ازدواج کردی ادم درستی باشه پست و هیز و چش چرون نباشه 

اینقدر ک اینجا دیدم میزنن حس خیانت دارم شوهرم خیانت کرد و...

عزیزم از شما ک نخواستم میگی امر دیگه از خدا خواستم اون ک ب من میده هرچی ک بخوام ن شما 😊  انشا ...

خواهرم قصد من مزاح و شوخی بود قصد دیگه ای نداشتم

انشالله خدا بهترینشو سر راهت قرار بده

1288

من اگه بودم  اولی چون خودمم آدم مذهبی نیستم و مهم اینه که قابل اعتماد باشه و با اخلاق و چارچوب داشته بشه زندگیش

وگرنه ممکنه مذهبی باشه و دنبال خیلی از کارا و توجیه مذهبیشون هم کنه،

قیافه هم برام ملاک نبود چون الان هم که ازدواج کردم میبینم واقعا تکراری میشه فقط اینکه شکم نیارا و تناسب اندام داشته باشه

وضعیت مالی هم مهمه

البته بددهنی واقعا بده و اینو هم نمیشه تحمل کرد

خدایا خودت بهم کمک کن،شکر بابت همه ی نعماتت
مرسی از حرفای قشنگت خواهر اتفلقا دوست دارم روم حساس باشه! راستش اولی بد دله چند باری بیرون رفتیم و ...

یه نکته ای که هست میگن مقایسه نکنین خواستگار ها ببین با هر شرایط تکی کدوم میسازی بعدم مطمئن شو طرف میخوادت بعصی مردا ابراز علاقه نمیکنن یا کم ابراز میکنن اگه دوس. داری نفر دومو و اینم برات مهمه که در ابرازعلاقه ی کلامی کم حرف نباشه بهش بگو اینو شاید نتونه باهاش کنار بیاد اما اگه تو عمل حالا نشون بده باز میشه تحمل کرد اما اگه کلا خیلی خجالتیه یا نمیتونه ابراز احساسات کنه بیشتر فک کن روش

نه چون دوسم داره همه میگن با کسی ازدواج کن ک دوست داشته باشع بگم بمیر بخدا میمیره 

دوس داشتن مهمه ها اما آدمی که حداقل هفتاد هشتاد  درصد ملاک هاتو داشته باشه.. خوب دقت کن

دوس داشتن مهمه ها اما آدمی که حداقل هفتاد هشتاد  درصد ملاک هاتو داشته باشه.. خوب دقت کن

یه مشکل خیلی جدی برای من پیش امده

خواستگار اولی فهمیده دومی منو میخواد! و همش بمن پیام میده و با عصبانیت حرف میزنه حسابی کلافه شدم

1339