2733
2734

مامان من نسبت به خواهر برادراش کمی مذهبی هست طوری که مثلا اون ها حجاب ندارن ولی مامان من آگه جایی نامحرم باشه روسریرو سرش میکنه (چادری نیست مامانم) ، یا نمازشو میخونه و این چیزا. خیلی مذهبی نیست مامانم ولی خب یه چیزهایی رو رعایت میکنه‌ نسبت به خواهر برادراش. مامانم اصلا به دعا گرفتن و اینجور مسائل اعتقادی نداره و اصلا هیچ وقت حرف اینجور چیزارو هم نه زده نه شنیده نه اصلا میدونه چی هستن و چطورین. حالا صبحی پسر داییم زنگ زده به مامانم که اره عمه رفتم پیش یع درویشی که خیلی کارش درسته و مثل آیت الله بهجت میمونه. دیشب تا منو دیده گفته تو اقوام پدری شخصی به این اسم داری گفتم اره عمم گفته بهش بگو دعا نگیره اینقدر واسه این و اون کار خوبی نیست شیطانی هست و عمر و کوتاه میکنه. مامان منم گفته بود همه من دعاهای قرآنی بعضی وقتا ممکنه بتونم ولی از این دعاهایی که میگی اصلا بلد نیستم و نمیدونم اصلا چین. اونم گفته حالا عمه من میاست بهت بگم آگه دوباره اون درویش رو دیدم همونجا شمارتو میگیرم باهاش صحبت کن. مامانمم هیچی نگفته و تموم. به خدا از وقتی مامانم بهم گفته دارم دق میکنم اخه چطوری همچین تهمتی میزنن. 😢😢 هر کار میکنم اروم نمیشم چکار کنم همش میگم خدایا به تو میسپارمشون. حتی مامانم اومد زنگ بزنه به داییم بگه پسرت اینجور گفته ولی گفت داییم دعواش میکنه باز هیچی نگفت. اخه چطور همچین تهمتی میزنن. چکار کنیم اروم شیم اخه 😭😭

دختر باس حجب و حیا داشته باشه وگرنه پرده که پنجره اتاق منم داره

اخی مامانت چقدر مظلومه واقعا

من بودم میشستم پهنش میکردم به خدا

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اولا عزیزم آگه درست نیست اگه درسته 

دوما مادرت همون موقع باید میگفت اره دعا میگیرم زبونتو کوتاه نکنی هزار تا دیگه هم میگیرم 

با این مردم نباید ملایم بود

نظرات من قرار نیست به مذاقت خوش بیاد 
2728

نه عزیزم بعضیها ازحیوون کمترن..

توهمین سایت نمونه کوچیک جامعه مشخصه..که درباره دختر طفل معصومی که بخاطر استتدیوم وزندان خودکشی کرده هزارتاحرف میزنن و تنشون نمیلرزه از حرفاشون

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙
2738

مادرت باید گوشیو قطع میکرد میرفت در خونه برادر زادش دو تا چک قشنگ میخوابوند در گوشش میگفت بار اول و آخرت باشه چرت و پرت میگی 

من بودم غیر از این هیچ کاری نمیکردم 

مادرت سکوت کرده آخه؟

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭
اخی مامانت چقدر مظلومه واقعا من بودم میشستم پهنش میکردم به خدا

خودم دلم میخواد زنگ بزنم بگم خجالت بکش ولی نمیتونم کم میارم. الان مطمینن رفته به همه گفته اخه دختر داییم یع چیزای منظور داری امروز استوری کرده بود 

دختر باس حجب و حیا داشته باشه وگرنه پرده که پنجره اتاق منم داره

ب منم تهمت زیاد زدن 

سوال منم هست که واقعا چجوری میتونن انقدر به عاقبت و اخرت خودشون بی اهمیت‌باشن و بقبه رو آزار بدن اونم با زبان ☹☹☹☹☹

با نام و یادخدا شروع میکنم.گروه بنفش 💜💜💜 قد ۱۶۸ وزن اولیه ۹۴ وزن هدف ۷۰ 💪💪💪💪من میتونم به هدفم برسم 

این کلاش ها شانسی یه اسم رایج میپرونن و این خزعبلات رو به همه تحویل میدن 

بعدم اقای بهجت مگه رمال و دعانویس بوده؟ایشون یه جور  عارف مذهبی  بوده درنوع خودش .

چه ربطی به جادوجمبل داشته؟

از مقایسه پسرعمه تون معلومه تکلیفش 

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
2706