2737
2734
عنوان

سوال زنانه

381 بازدید | 27 پست

سلام بچه هاخوبین!؟

میگم علت عفونت مکرر چیه.چن بار هم رفتم دکتر باز بعد دوسه ماه برمیگرده اقدام هم هستم باید چکار کنم خسته شدم ..ممکن از مرد باشه آیا!؟

رایانم جون مامان خدا تورو برامون حفظ کنه کاش بشه زودتردستاتو لمس کنم پسرم😘😘😘❤❤

بله.احتمال داره.

دکترت نگفت همسرت باید آزمایش بده؟

بزرگترین آرزوم استخدام شدن تو آموزش وپرورشِ.دلم خیلی ب درد میاد وقتی ی عده نادون میگن اینهمه درس خوندی ک حالا کهنه بشوری؟واسه رسیدن ب بزرگترین آرزوم نیازمند دعای شمام.پس واسم خواهری کنید و هر جور میدونید دعاکنید.شایدبا نفس حق شما من ب خواستم رسیدم.

ممکنه همسرت مبتلا باشه ، تو درمان می‌کنی ولی اون همچنان عفونت رو داره درنتیجه دوباره تو عفونت میگیری 🙄

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ی مدت لباس زیر نپوش.با دستمال نخی خودتو خشک کن و حتما زود ب زود بشور و بذار آفتاب خشک بشه.عنبرنسارا دود بده. قبل از رابطه هم از همسرت بخواه خودشو خوب بشوره.ان شاءالله ک مشکلت رفع بشه

بزرگترین آرزوم استخدام شدن تو آموزش وپرورشِ.دلم خیلی ب درد میاد وقتی ی عده نادون میگن اینهمه درس خوندی ک حالا کهنه بشوری؟واسه رسیدن ب بزرگترین آرزوم نیازمند دعای شمام.پس واسم خواهری کنید و هر جور میدونید دعاکنید.شایدبا نفس حق شما من ب خواستم رسیدم.
بله.احتمال داره. دکترت نگفت همسرت باید آزمایش بده؟

چرا گفت هنو نداده قبلا آز داد عفونت داشت قرص خورد اما نمیدونم کلارفع شد یانه

احتمال زیاد شوهرت داره تو هم میگیری یا اینکه لباس زیرت تو فضای مرطوب خشک میکنی و خیلی جیزای دیگه

یه زن خوب همیشه کنارت میمونه!!!!!!مهم نیس چقد بهش دروغ بگی😒😒😒😒بهش خیانت کنی😒😒😒😒😒یا دورش بزنی!!!!!!😒😒😒😒فقط نکته ای که هس اون مامانته نه ما😂😂😂😂😂😂😂😂تموم شد بالاخره تموم شد😍😍😍😍😍من تونستم و خدا کمکم کرد هم طلاقمو گرفتم هم حضانت پسرم رو💪💪این شد معجزه برام و تاپیکی که قراربود بزنم هم زدم😍😍
احتمال زیاد شوهرت داره تو هم میگیری یا اینکه لباس زیرت تو فضای مرطوب خشک میکنی و خیلی جیزای دیگه

ن من ک همش خودمو خشک میکنم و خیلی وقته فقط دامن میپوشم لباس زیر هم نمی پوشم چون سریع خارش میگیرم

2738
بله ممکن  یسری خانم ب خود مایع منی حساسیت دارن  رعایت نکردن بهداشت  خشک نکردن خودت ...

خودمو حس میکنم حساسیت دارم بهش..نمیدونم چرا..اوایل ک همش واژنم پسش می داد 

ن من ک همش خودمو خشک میکنم و خیلی وقته فقط دامن میپوشم لباس زیر هم نمی پوشم چون سریع خارش میگیرم

این دفعه بگو شوهرتم بذه بعد ببخشید اینو میگم اگه رابطه دهانی هم داشته باشین امکانش هس عفونت بگیری

یه زن خوب همیشه کنارت میمونه!!!!!!مهم نیس چقد بهش دروغ بگی😒😒😒😒بهش خیانت کنی😒😒😒😒😒یا دورش بزنی!!!!!!😒😒😒😒فقط نکته ای که هس اون مامانته نه ما😂😂😂😂😂😂😂😂تموم شد بالاخره تموم شد😍😍😍😍😍من تونستم و خدا کمکم کرد هم طلاقمو گرفتم هم حضانت پسرم رو💪💪این شد معجزه برام و تاپیکی که قراربود بزنم هم زدم😍😍
این دفعه بگو شوهرتم بذه بعد ببخشید اینو میگم اگه رابطه دهانی هم داشته باشین امکانش هس عفونت بگیری

ن اونو نداریم خوشبختانه...اما حتما میگم بره آز بده چون دکتر هم براش نوشته

چرا گفت هنو نداده قبلا آز داد عفونت داشت قرص خورد اما نمیدونم کلارفع شد یانه

پس احتمال زیاد از همسرت بهت منتقل میشه.بادمجون واسه عفونت زنانه خیلی بدِ سعی کن استفاده نکنی

2706