2726
عنوان

اربعین کربلا...

115 بازدید | 3 پست

امروز عاشورا و من اونقد خوشحالم که خدا خودش میدونه و سیدالشهدا خیلی حس خوبی دارم ۵سال ازدواج کردم تا یک سال هم عقد بودیم تو این ۶سال چقدر دوستداشتم برم مشهد برم تفریح😢 همیشه خانوادم مشهر شمال کیش قشم میرفتن بمنم میگفتن بیا بریم ولی با دوقلوهام نمیشد بعدش که بچهام بزرگ شدن بخاطر یه سری مسائل و هزینها نمیشد😢

تاریخ شروع ۱۴۰۱/۱۰/۲۰وزن شروع 8۴  وزن الان ۸۰😍دوباره شروع میکنم پرقدرت مثل همیشه من از ۱۲۵ این همه راه دور دراز اومدم پس بقیه راهم میتونم تا  به هدفم ۶۵ برسم                             

من تفریحم شده بود فقط تا جمعه بازار رفتن  و یا بازار رفتن و بعضی وقتها هم بچهامو میبردم پارک 

تاریخ شروع ۱۴۰۱/۱۰/۲۰وزن شروع 8۴  وزن الان ۸۰😍دوباره شروع میکنم پرقدرت مثل همیشه من از ۱۲۵ این همه راه دور دراز اومدم پس بقیه راهم میتونم تا  به هدفم ۶۵ برسم                             

دیروز اینقد دلم گرفته بود همه رفته بودن هیئت ب جز من . مامانم زنگ زد گفت میخوام بفرستمت کربلا ب هزینه خودم خرج خودم اول میگفتم نمیخواد ولی یهو زدم زیر گریه 😢مامانم گفت میدونم چقدر دلت میخواد بری ولی نمیرسونی من میفرستمت اونقدر حس خوبیه امیدوارم همه تجربش کنن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سیدالشهدا من رو طلبیده میخوام پیاده روی برم کربلا این تاپیک زدم تا از تجربه دوستان استفاده کنم کیا رفتن یا میخوان برن . واقعا پیاده روی سخته؟ چی نیاز داری ببری؟ 

خلاصه هرچیزی میدونید از تجربهاتون ب منم بگید😍😊

2728