2726
عنوان

مامانای مهربون یه لحظه بیاین

51 بازدید | 5 پست

سلام دخترم از دیروزه سرما خوده ابریزش بینی اشک و عطسه داره ولی امروز صداشم گرفته گریه هم میکنه ۱۶ماهشه چیکار کنم دیشب رفتم داروخانه بهش شربت نئوتادین و قطره بینی داد دکتر داروخانه و گفت الرژی داره ولی خوب نشده چیکار کنم امروزم ک دکترش نیس ببرمش دکتر چیکار کنم به نظرتون؟!!!

من خدا را دارم ...بین تمام نداشته هایم...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عزیزم یه روسری گرم کن سرش کن برای اینکه سرش سرما خورده آبریزش بینی و اشک داره

سوپ مرغم براش درست کن برای گلو دردش

رمان غوغای زمانه چاپ شد خدا روشکر... قسمتی از رمان👇...     عطر تنش در بینی‌ام پیچید و اشک‌هایم روانه شد. واقعیت تلخی که مثل پتک روی سرم کوبیده می شد؛ من عطر تن مردی را نفس می‌کشیدم در حالی که عاشق دیگری بودم. خودم را به زور از آغوشش بیرون کشیده و در حالی که به پارکت‌های  چوبی زیر پایم زل زده بودم سعی در صاف کردن صدایم داشتم: _سرم درد می کنه. خواهش می کنم اجازه بده تنها باشم.              رمان درحال تایپ هم تو کانال @neisarifateme  خوشحال میشم با نقدهای ارزشمندتون همراهیم کنید🌹
2728

مامان های مهربون چرا  تا بچه مریض میشه فوری داروهای شیمیایی و انتی بیوتیک میداد

من خودمم تا الان هروقت دخترم مریض شده فوری میبردم دکتر و کلی دارو شیمیایی بهش میداد

ولی تصمیم گرفتم دیگه اینقد دارو شیمیایی ندم 

اول دارو گیاهی میدم اگه خوب نشد بعد دارو شیمیایی میدم