2726
عنوان

فکر میکنم بیماری قلبی دارم لطفا بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 859 بازدید | 26 پست
بهتره مغز و اعصاب بری به نظر نمیاد مربوط به قلب باشه

اعصاب که اصلا ندارم از دست این شوهرم.شاید هم حق با شما باشه مامانم میگه از اعصابه.

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

دکتر قلب هم نمیتونه اینجوری نظر بده  نوار  اکو  لازمه   ولی اگه موقع پیاده روی و ...

من اصلا پیاده روی نمیرم.موقع پله بالا رفتن رو نمیدونم.شاید هم از اعصاب باشه به قول دوستان.شوهر خرم اعصابمو به هم ریخت چهارتا قرص اعصاب با هم خوردم ولی فایده نکرد بازم درد دارم

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋
2728
ببين من فك ميكردم اسم دارم!!!در اين حد!! كمبود اهن با بدن چ كار ك نميكنه!قفسه سينم درد ميكرد انگار ...

شوهرم پاشد از درد داشتم میمردم رفته بودم توی دستشویی افتادم اومد جمعم کرد اورد دراز کرد آب قند بهم داد.الان خیلی بهترم ولی هنوز سرم سنگینه انگار.بدنم کرخت و بی رمق شده

اعصاب و روان منظورم نبود مغز و اعصاب این دو تا با هم فرق داره.

اها

شوهرم پاشد از درد داشتم میمردم رفته بودم توی دستشویی افتادم اومد جمعم کرد اورد دراز کرد آب قند بهم د ...

عزيزم☹️☹️☹️

گلاب و عسل  و اب تركيب كن زياد بخور

خلاصه گلاب براي قلبم خوبه ولي عسلم اهن داره 

ي ازمايش خون و مراجعه ب متخصص قلب واجبه 

پاداش ایمان(قانون جذب) و تجسم خلاق،ظهورش تو زندگیته  
عزيزم☹️☹️☹️ گلاب و عسل  و اب تركيب كن زياد بخور خلاصه گلاب براي قلبم خوبه ولي عسلم ...

حتما مرسی گلم