2726

یک مدته که دستم زود خواب میره مخصوصا بعضی وقتا انگشتای دست چپم رو اصلا حس نمیکنم.بدنم کرخت و بی رمق شده.کم خون هستم ولی دارو مصرف میکنم و مطمعنم این علائم از کم خونیم نیست.کسی میدونه چرا اینجوری شدم؟؟؟یه شب هم قفسه ی سینم به شدت درد میکرد.

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا عزيزم تا خط اخر عين علايم بندس ك قلبم سالم سالمه و كم خونم.

قفسه سينمم درد ميكرد حتي تپش قلبم داشتم.

حتي بد نفس ميكشيدم!

بدنم بي حس ميشد

خلاصه اهنم ك حل شد خيلي بهترم

كمبود اهنو جدي بگير🤦🏻‍♀️

پاداش ایمان(قانون جذب) و تجسم خلاق،ظهورش تو زندگیته  
2728
متخصص قلبی؟

ن چون بابام هم این بیماری رو داره حدس میزنم منم گرفته باشم

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋
چرا عزيزم تا خط اخر عين علايم بندس ك قلبم سالم سالمه و كم خونم. قفسه سينمم درد ميكرد حتي ...

جدی فقط کم خونیه؟اخه من امپول زدم شبی یدونه هم قرص از این خارجیا میخورم.دوماه میشه ولی سابقه نداشته اینجوری باشم دو سه هفتس.وگرنه من دو سه ساله کم خونم

از قلبت نیست اگه مشکله قلبی داشتی از درد به خودت میپیچیدی و فوری خودتو به دکتر میرسوندی

نمیدونم اخه بابامم که دوتا حمله ی قلبی رو پشت سر گذاشت میگفت اول دردای خفیف داشتمو هی میگرفت و ول میکرد

نه عزیزم مشکل قلبی نداره کم خونی شدید داری علام کم خونی سوزن سوزن شدن دست و پا و یا خواب رفتنه 

ایشالا

جدی فقط کم خونیه؟اخه من امپول زدم شبی یدونه هم قرص از این خارجیا میخورم.دوماه میشه ولی سابقه نداشته ...

ببين من فك ميكردم اسم دارم!!!در اين حد!!

كمبود اهن با بدن چ كار ك نميكنه!قفسه سينم درد ميكرد انگار وزنه روش بود😳

ممكنه قلب باشه برو پيش متخصص ي اكو بدي خيالت راحت شه ولي گفتم بدوني همش ميتوني اهن باشه اصن

پاداش ایمان(قانون جذب) و تجسم خلاق،ظهورش تو زندگیته  
2706