1464
1482

یک مدته که دستم زود خواب میره مخصوصا بعضی وقتا انگشتای دست چپم رو اصلا حس نمیکنم.بدنم کرخت و بی رمق شده.کم خون هستم ولی دارو مصرف میکنم و مطمعنم این علائم از کم خونیم نیست.کسی میدونه چرا اینجوری شدم؟؟؟یه شب هم قفسه ی سینم به شدت درد میکرد.

چرا عزيزم تا خط اخر عين علايم بندس ك قلبم سالم سالمه و كم خونم.

قفسه سينمم درد ميكرد حتي تپش قلبم داشتم.

حتي بد نفس ميكشيدم!

بدنم بي حس ميشد

خلاصه اهنم ك حل شد خيلي بهترم

كمبود اهنو جدي بگير🤦🏻‍♀️

من همونيم ك اگه از كسي خوشم بياد تو چشام كه دقت كنه ميفهمه اينو   اگرم از كسي بدم بياد مثل انگري بردز با اخم زل ميزنم بهش  همين قدر رو راست و صادقانه  

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

1484
8
چرا عزيزم تا خط اخر عين علايم بندس ك قلبم سالم سالمه و كم خونم. قفسه سينمم درد ميكرد حتي ...

جدی فقط کم خونیه؟اخه من امپول زدم شبی یدونه هم قرص از این خارجیا میخورم.دوماه میشه ولی سابقه نداشته اینجوری باشم دو سه هفتس.وگرنه من دو سه ساله کم خونم

از قلبت نیست اگه مشکله قلبی داشتی از درد به خودت میپیچیدی و فوری خودتو به دکتر میرسوندی

نمیدونم اخه بابامم که دوتا حمله ی قلبی رو پشت سر گذاشت میگفت اول دردای خفیف داشتمو هی میگرفت و ول میکرد

جدی فقط کم خونیه؟اخه من امپول زدم شبی یدونه هم قرص از این خارجیا میخورم.دوماه میشه ولی سابقه نداشته ...

ببين من فك ميكردم اسم دارم!!!در اين حد!!

كمبود اهن با بدن چ كار ك نميكنه!قفسه سينم درد ميكرد انگار وزنه روش بود😳

ممكنه قلب باشه برو پيش متخصص ي اكو بدي خيالت راحت شه ولي گفتم بدوني همش ميتوني اهن باشه اصن

من همونيم ك اگه از كسي خوشم بياد تو چشام كه دقت كنه ميفهمه اينو   اگرم از كسي بدم بياد مثل انگري بردز با اخم زل ميزنم بهش  همين قدر رو راست و صادقانه  
1474
دکتر قلب هم نمیتونه اینجوری نظر بده  نوار  اکو  لازمه   ولی اگه موقع پیاده روی و ...

من اصلا پیاده روی نمیرم.موقع پله بالا رفتن رو نمیدونم.شاید هم از اعصاب باشه به قول دوستان.شوهر خرم اعصابمو به هم ریخت چهارتا قرص اعصاب با هم خوردم ولی فایده نکرد بازم درد دارم

اعصاب که اصلا ندارم از دست این شوهرم.شاید هم حق با شما باشه مامانم میگه از اعصابه.

اعصاب و روان منظورم نبود مغز و اعصاب این دو تا با هم فرق داره.

هر طوفانی ریشه های مرا محکم تر میسازد.
ببين من فك ميكردم اسم دارم!!!در اين حد!! كمبود اهن با بدن چ كار ك نميكنه!قفسه سينم درد ميكرد انگار ...

شوهرم پاشد از درد داشتم میمردم رفته بودم توی دستشویی افتادم اومد جمعم کرد اورد دراز کرد آب قند بهم داد.الان خیلی بهترم ولی هنوز سرم سنگینه انگار.بدنم کرخت و بی رمق شده

1508