2733
2734

بازم معذرت میخوام 

سوالی که رهنم درگیرشه درباره رابطه غیر نتعارفی که اقایون میخوانه

تقریبا همه چیزو راجعبش خوندم 

اگه جوابه اینارو هم بفهمم میتونم تصمیمو بگیرم

اسب نفس بریده را طاقت تازیانه نیست

تاپیک قبلتو خوندم. ببین من خودم تو عقد رابطه داشتم ولی پشیمونم خیلی. خیلی زیاد.‌

اول که حتما نامه سلامت بگیر. حتما حتما. این جور خیالت راحته. 

اگه قراره رابطه کامل داشته بهتره حتما عروسی کنین.  بهش بگو باید صبر کنی تا عروسی. دوره عقد برای شناخت ادم هاس. صبر کن طرفتو بشناسی. همین که نمیتونه صبر کنه به خاطر تو یه جور شناخته. 

اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بازم معذرت میخوام  سوالی که رهنم درگیرشه درباره رابطه غیر نتعارفی که اقایون میخوانه تقریبا هم ...

چی ؟؟؟  رابطه ج  ن س ی نامتعارف منظورته؟

خیانت فقط جنسی نیست .  خیانت ذاتا طیفی است از هر رفتاری ، به ترتیبی که در آن  لحظه کاری کنی که اگر همسر یا عشقت شاهدت بود نمیکردی.🌹  .

اول از همه خودم میدونم چه مضراتی داره ینی خوندم همشو

ما تقریبا اوایل راهه زندگیمونیم

بنا به هر علتی درست یا غلط

این موضوع هم جزیی از زندگیمون شده فعلا

2728
بازم معذرت میخوام  سوالی که رهنم درگیرشه درباره رابطه غیر نتعارفی که اقایون میخوانه تقریبا هم ...

غیر متعارف؟؟؟ منظورت رابطه از پشت هست؟؟؟؟ هرگز قبول نکن. هرگز. 

با دست یا لمس و ... ارضاش کن. با معاشقه ارضاش کن. ولی اون رابطه رو قبول نکن. برای چی درد بکشی و به بدنت آسیب بزنی‌ . 

یه نفر تو نی نی سایت میگفت که به شوهرش گفته اگه تو خودت اجازه میدی کسی چیزی بکنه اونجات اونوقت  منم اجازه میدم

اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
بلی

با همسرت ؟؟؟ 

با همسر ک دیگ نامتعارف نمیشه عزیزم اخه 

خیانت فقط جنسی نیست .  خیانت ذاتا طیفی است از هر رفتاری ، به ترتیبی که در آن  لحظه کاری کنی که اگر همسر یا عشقت شاهدت بود نمیکردی.🌹  .
2738
ای خدا داره جونم درمیاد انگار الان هزار نفر دارن بهم نگا میکنن و دربارم پچ پچ میکنن😦😦😦😦😦😦

خب اگ منظورت رابطه از پشت هست  و ترس از دست دادن بکارتتو داری  باید خودت ببینی میتونی با اون همه درد ک این نوع رابطه داری کنار بیای یا نه 

البته نامزدتون هم اگ عقد هستین نیازشون طبیعیه و گناهداره و اگ شما نیازشو برطرف نکنی پس کی بکنه  حالا به هر روشی ک خودتون صلاح میدونین

خب اگ منظورت رابطه از پشت هست  و ترس از دست دادن بکارتتو داری  باید خودت ببینی میتونی با ا ...

درسته اجی

شاید شرایطه من یکم فرق داره نمیدونم منکه از رابطه بقیه زوجا خبر ندارم 

راجع به چیزایی که مردا از زنشون میخوان یا ازش لذت میبرن فقط به حرفای همسرم میتونم استناد کنم

2706