2410
2553

چون بعدش داغون میشم که چرا امدم اصلا

مشکل فرهنگه جامعمونه وگرنه نباید ی دختره 19 سالع انقدر از مسائل پرت باشه

خب حالا اگه فک میکنین احتمال داره اینجا جوابمو پیدا کنم و باریاز دوشم کم شه بگین که بپرسم

اگه میدونین قراره اخرش جوابمو پیدا نکنم و بیشتر غصه بخورمم رک بهم بگین که همین الان برم

ببخشید خیلی تولانی شد😢🙏🙏🙏

اسب نفس بریده را طاقت تازیانه نیست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بجا همه اینا سوالتو میپرسیدی. بلد بودیم میگفتیم .نبودیم میگفتیم نمیددنیم

چند ماهی هست یه کار توخونه شروع کردم.برای پیشرفتم لطفا دعا کنید♥️♥♥️اگه دوس داری تو هم مثل من تو خونت شاغل بشی بهم درخاست بده❤از کجا میدونی؟ شاید این همون راهیه که همیشه از خدا میخاستی  و میگفتی خدایاا راهی جلوی پام بزار تا زندگیمو متحول کنم...(نتورکر.نماینده برند لدورا)
2720

تولانی نه طولانی!!!!

الان ما سوال نمیتونیم جواب جی بدیم؟؟!!!!😐😐😐😐

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
2714

اسی خودش رفته تو تاپیک دیگه.من وایسم اینجا منتطرش که چی!!اگه جوابش مهم بود وایمیستاد حداقل سوالشو میپرسید

چند ماهی هست یه کار توخونه شروع کردم.برای پیشرفتم لطفا دعا کنید♥️♥♥️اگه دوس داری تو هم مثل من تو خونت شاغل بشی بهم درخاست بده❤از کجا میدونی؟ شاید این همون راهیه که همیشه از خدا میخاستی  و میگفتی خدایاا راهی جلوی پام بزار تا زندگیمو متحول کنم...(نتورکر.نماینده برند لدورا)
اسی خودش رفته تو تاپیک دیگه.من وایسم اینجا منتطرش که چی!!اگه جوابش مهم بود وایمیستاد حداقل سوالشو می ...

اره واقعا والا

خیانت فقط جنسی نیست .  خیانت ذاتا طیفی است از هر رفتاری ، به ترتیبی که در آن  لحظه کاری کنی که اگر همسر یا عشقت شاهدت بود نمیکردی.🌹  .

عزیزم خودت میری تاپیکای دیگ اینور و اونور . یسری ادمو اینجا منتظر گذاشتی ک چی . ینی چی واقعا ؟! گناه داره این چیزا مردم علاف شما باشن شما بخاطر بازدید بیشتر انقد لفتش بدی مسئله رو 

خیانت فقط جنسی نیست .  خیانت ذاتا طیفی است از هر رفتاری ، به ترتیبی که در آن  لحظه کاری کنی که اگر همسر یا عشقت شاهدت بود نمیکردی.🌹  .
2706