1428
1389

چون بعدش داغون میشم که چرا امدم اصلا

مشکل فرهنگه جامعمونه وگرنه نباید ی دختره 19 سالع انقدر از مسائل پرت باشه

خب حالا اگه فک میکنین احتمال داره اینجا جوابمو پیدا کنم و باریاز دوشم کم شه بگین که بپرسم

اگه میدونین قراره اخرش جوابمو پیدا نکنم و بیشتر غصه بخورمم رک بهم بگین که همین الان برم

ببخشید خیلی تولانی شد😢🙏🙏🙏

اسب نفس بریده را طاقت تازیانه نیست

اگه میخواین راز سوسن رو بدونید 

ما رو دنبال کنید

1401

وقتی سوال رو نمی دونیم نمی تونیم بهت بگیم می تونیم راهنماییت کنیم یا نه دختر خوب

🍀گاهی هیچ چیزی برای ازدست دادن ندارم.لم میدهم وبه بدبختیهایم لبخند میزنم مردم فکر میکنند هیچ مشکلی ندارم.اما زندگی بدون مشکل فقط یک خواب است و آدم هم نمیتواند همیشه بخوابد...🍀  #چارلی_چاپلین‌
1432

اسی خودش رفته تو تاپیک دیگه.من وایسم اینجا منتطرش که چی!!اگه جوابش مهم بود وایمیستاد حداقل سوالشو میپرسید

میشه واسه حاجتم صلوات بفرستید...اگه یکی فرستادید اعلام کنید که منم برای شما دوتا صلوات بفرستم.
اسی خودش رفته تو تاپیک دیگه.من وایسم اینجا منتطرش که چی!!اگه جوابش مهم بود وایمیستاد حداقل سوالشو می ...

اره واقعا والا

خیانت فقط جنسی نیست.خیانت،ذاتا ، طیفی است از هر رفتاری ، به ترتیبی که در آن لحظه ، کاری کنی ؛ که اگر همسرت و عشقت شاهدت بود نمیکردی...😊❤

عزیزم خودت میری تاپیکای دیگ اینور و اونور . یسری ادمو اینجا منتظر گذاشتی ک چی . ینی چی واقعا ؟! گناه داره این چیزا مردم علاف شما باشن شما بخاطر بازدید بیشتر انقد لفتش بدی مسئله رو 

خیانت فقط جنسی نیست.خیانت،ذاتا ، طیفی است از هر رفتاری ، به ترتیبی که در آن لحظه ، کاری کنی ؛ که اگر همسرت و عشقت شاهدت بود نمیکردی...😊❤
1391

بازم معذرت میخوام 

سوالی که رهنم درگیرشه درباره رابطه غیر نتعارفی که اقایون میخوانه

تقریبا همه چیزو راجعبش خوندم 

اگه جوابه اینارو هم بفهمم میتونم تصمیمو بگیرم

تاپیک قبلتو خوندم. ببین من خودم تو عقد رابطه داشتم ولی پشیمونم خیلی. خیلی زیاد.‌

اول که حتما نامه سلامت بگیر. حتما حتما. این جور خیالت راحته. 

اگه قراره رابطه کامل داشته بهتره حتما عروسی کنین.  بهش بگو باید صبر کنی تا عروسی. دوره عقد برای شناخت ادم هاس. صبر کن طرفتو بشناسی. همین که نمیتونه صبر کنه به خاطر تو یه جور شناخته. 

اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
بازم معذرت میخوام  سوالی که رهنم درگیرشه درباره رابطه غیر نتعارفی که اقایون میخوانه تقریبا هم ...

چی ؟؟؟  رابطه ج  ن س ی نامتعارف منظورته؟

اول از همه خودم میدونم چه مضراتی داره ینی خوندم همشو

ما تقریبا اوایل راهه زندگیمونیم

بنا به هر علتی درست یا غلط

این موضوع هم جزیی از زندگیمون شده فعلا

1437