2733
2739

سلام خوبین اجیا

منو شوهرم از اول عروسی عهد بستیم ک هیچکدوم شبکه مجازی جز گپ نصب نکنیم باهم قول دادیم جفتمونم قبول کردیم....

(اخه قبلا شوهرم همشو داشت تو عقد ازشم بد استفاده میکرد)

اتفاقی صبح تو هیعت ب ابجیم گفتم تو داری برنامهارو شماره شوهرم بزن ببین هست یا ن

دید تو وات هست اخرین بازدیدشم شنبه همین هفته ساعت 1ونیم ظهر بوده!!(ظهرا شوهرم نهار خونه نمیاد کلا)

اتیش گرفتم گریم گرفت همینجور منگ بودم....

تو اینیستام زد دید اونجام هس فقد تو تل نبود....

باشماره اصلیشم هست....

ابجیم گفت نگو تو گوشی من دیدی حوصله درد سر ندارم(اخه سرمن دوتاشون خیلی باهم دعوا کردن مثلا شوهرم میگفت باهم نرین بیرون خونمون نیاین فلان باشوار ابجیمم قطع رابطس کلا از کسی خوشش نمیاد) اصلا ولش کن بی اهمیت باش گفتم اونجورم نمیشع ک زندگیمه

حالا موندم چجور برم ببینم تو واتش باکسی هست یا ن

رمز گوشیش دارم اونم رمز گوشیم داره

منتها من بهش گفتم ببین بهت اعتماد کردم از اعتمادم مدیونی اگه سوع استفاده کنی گفت باشه منم دیگه نرفتم سر گوشیش  از عید تابحال.بخادم چیزی تو گوشیش نشونم بده از دست خودش باید باشه....ولی اون من توگوشیم یعویی گوشی از دستم میگیره ببینه تو کجام....

عید جلو مادرش و مادرم قول داد فیلم پو ررن نبینه

اخه یواشکیم میدید تو گوشیش 2شب قبل عروسی تاریخچشو دیدم یادش رفته بود پاک کنه....

من بهش اعتماد کردم

من سر قولم بودم

این منو میسوزونه.....

ابجیم میگه اگه چیزی بود میرفت خط یواشکی میخرید بهش گفتم اگه بخره اس ام اسش ب خط من میاد اخه خط رایتلش ازش گرفتم ک تو گوشیم باشه....من خط از خودم کلا ندارم 1دونه دارم اونم ماله شوهرمه همون رایتله.اگه خطی بخره؛ برامن اس ام اس میاد ک با کد ملیتون فلان خطو خریدید....

الان موندم شب ک خابید برم سر گوشیش یواشکیش چکش کنم اگ چیزی نبود ب روش نیارم...

اگ بود شماره اینا طرفو جنس مخالف اگ بود 

بردارم

بعدا فردا بهش بگم گوشیش بده بعدا مثلا اتفاقی دیدم بهش بگم چرا و جنگ بپا کنم؟!

اخه میترسم الان بگم بده بگه نه و رمزش عوض کنه....!

گیجم حالم خوب نیست...😢

اجیا ترو خدا کدوم راه برم؟

راهه دیگه ای بلدین؟

اگ چیزی چت اینا بادختر دیدم میتونم برم شکایت کنم؟چجوری؟حالم اصلا خوب نیست

بزور خودمو نگه داشتم تا الان....

‏یه سری آرزوهام هستن که وظیفه‌ شون به دل موندنه

جلو مامانش و مامانت قول داد پور ن نبینه؟😟😟

دوتا صلوات واسم بفرست که بدجور بهش نیاز دارم..اولی نیت سلامتی بچم..دومی نیت خونه دار شدنم..اگه فرسادی لایک کن منم برا تو بفرستم .برا همه مریضام نیت شفا و سلامتیشون صلوات بفرستوقتی احمقی و قصد دعوا داری و فک کردی همه مثه خودتن ریپلایم نکن....ادمی را ادمیت لازم است

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خانم چقدر حساسي

هر چي نهي و منع كني بدتره فكر ميكنه حالا چي هست 

ول كن بابا حوصله داري

فكر كردي اگه خدايي نكرده خيانت كنه ميرفت يه خط با كارت ملي مادرش ميخريد يا هزارتا ترفند ديگه 

خودت رو انقدر سبك نكني سر اين چيزاي الكي عكس العمل نشون بدي ها

كاربري عزيز جون و عزيز بانو مال خودمه تركوندنشون الان فقط همين كاربري برام مونده 😝😝😝😝

چرا اینقدر الکی حساسیت نشان میدین با سیاست باید جلو رفت کاری که دوست داری انجام نده رو خیلی یک دفعه نگو و این که الانم جوری رفتار نکن اینگار بهش شک داری 😕🤐

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
ببین من متنتو کامل نخوندم ولی ی چیزایی دستگیرم شد  عزیزم همه الان دیگه این شبکه ها رو دارن

عزیزم شوهرم بی جنبس جنبه درست استفاده کردنو نداره

ما باهم عهد بستیم

2738
جلو مامانش و مامانت قول داد پور ن نبینه؟😟😟

اره ابروش بردم

من ی چیز ازم ببینه کل فامیل خبر دارن

ولی خودش هر علتی کنه عیب نداره

چه شبیه ب ....اینا هیچ وقت فیلم پ و ر ن دیدنشونو ترک نمیکنن سر جونم بات شرط میبندم یا میگن ااا من ندیدم ک دوستم با گوشی من دیده یا اینستا ک دارن میگن اااا مال من نیست بکی با ایمیل و شماره من درست کرده، من حوصله دعوا ندارم محل نمیدم و زندگی خودمو میکنم . ولی واس تو ک مهمه همه نرم افزاراشو رو گوشیت نصب کن و با شماره اون برو ببین چه خبره پدرشو در بیار ، زیرابی و همه بلدن برن.

خب توهم یهویی گوشیشو بگیر ب بهانه عکسی یا نت یا هرچی و مثلا دنبال یچیزی هستی بعد واتسشو ببین بگو این چیه؟ البته بدون ک بعضی گوشیا برنامه رو قایم میکنه! ادم عصبی میشه

خب چرا خودتون محدود کردین بلاخره ادم برنامه مجازیو میخاد الان اگر داشتی اینقدر حرص نمیزدی ک داره یا نه با کسی هست یا نه

ب بهانه ای بگو نصب کنیم

دوستم برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستی❤️   همراه چالش بهاری فیت شو وزن الان۷۹      👈هدف اول ۷۵     👈هدف دوم ۷۰   👈 هدف سوم ۶۵   👈هدف آخر ۵۵ 💪 

چقد طولانی بود والا نمیدونم چی بگم شوهر من همه رو داره منم کاری به کارش ندارم حتی یه بار هم سر گوشیش نرفتم 

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  
خانم چقدر حساسي هر چي نهي و منع كني بدتره فكر ميكنه حالا چي هست  ول كن بابا حوصله داري فكر ك ...

زن بایاش عمرا کارت ملیش بده این بره بخره ک براش شر بشه

اجی حساسم نمیدونم چرا

از کار یواشکی متنفرم

خودم هرجا برم هرکار کنم بهش میگم

بهشم گفتم مثل خودم باش

بخدا دروغه ک میگن بعد ازدواج ادم میشه طرف

2706