2737
2734
عنوان

توروخدا بیاین بد ضربه ای خوردم

2432 بازدید | 96 پست

با هیچیکیم نمیتونم درد دل کنم حالم بده دیشب دیدم شوهرم ب مامانم پیام داده من دیگه طاقت ندارم پی همه چیزو ب تنم مالیدم خانمم. 

کلی بحث و دعوا کردیم دیشب  گفت من با مامانت درد دل میکردم مشکلاتمونو میگفتم ما خیانت نکردیم گفتم چرا زدی خانومم گفت شیطو ن گولم زد.

بابامو میدیدم طفلک الهی بمیرم براش با شوهرمو مامانم چندوقته سرسنگینه میگفتم چقد بی شخصیته نگو حال دلش خراب بوده حتی با خواهرمم نمیتونم در این باره حرف بزنم فهمیدم حرفاییکه ب مامانم میگفتمو ب همسرم میرسونه شوهرم گفت خیلی از مشکلاتمونو مامانت حل کرده ولی دیگه اصلا بهش اعتماد ندارم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مامانت جوونه؟ چند سالشونه شوهرت و مامانت؟ پدرت اطلاع داره بنظرت؟ 

ما را از “چوب خدا” ترساندندولی…به “بوسه خدا” امیدوارمان نکردنددر حالیکه خداوند کلامش را با “الرحمن و الرحیم” آغاز می کندبارش بوسه های “بی منت” خداوند را برایتان آرزومندم
2738

متاسفانه منم یه دوستام با نامزدش بهم زد بعد از چهار سال نامزدی دید با مادره با هم برو بیا دارن درحالی که مادره شوهرم داشت اخ که چه بده بمیرم دوستم بد ضربه ای خورد تا خیلی وقت حال روخی بدی داشت 

واسه بچه دار شدنم صلوات میفرسی؟ 🙏...... ولا تنقطوا مِن رَحمةِالّله.......خدای مهربونم شکرت 😍...... خداجونم مراقب همه نی نی های تو راهی باش سلامت بزسن به آغوش مادراشون مراقب  زهرای(رستا) منم باش 🙏امین🙏....خانما تاپیک معجزه بارداریمو گذاشتم،،، شاید بدردتون خورد،،،، ((خدای مهربونم شکرت بابت فرشته کوچولوی نازنینم،، دخترم 11 مرداد 99 بدنیا اومد)) 
2706