2726
عنوان

پول به مادرشوهر

509 بازدید | 22 پست

شوهرم کلا چهار میلیون ته حسابش داشت کارشم دولتی نیست قراره با این پول چند وقتم کنارم بمونه حالا اون روز تراکنشارو دیدم دیدم سه میلیون به حساب مادرش ریخته که خونه رهن کنن.من صب ازش پرسیدم چرا فقط یک میلیون ته حسابت مونده گفتم به مادرت دادی گفت نه ندادم با همین پول اومدم .بعد دیدم حساباشو دروغش در اومد.چیکار کنم .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
از اینکه پولو داده ناراحتی یا اینکه دروغ گفته

اينكه دروغ گفته ادم رو ميسوزونه

كلا ما ايرانى ها اينجورى هستيم كه حتي تو جايى كه هيشكى نميدونه ما كى هستيم اصلا از كجا هستيم؟؟؟اصلا چه شكلي هستيم؟؟؟داريم پز ميديم...يعني در اين حد فناااااا🤤پز ميدى كه چى بشه؟سايت براى رد تبادل نظره نه پز دادن!!!ميخواى پز بدى؟زحمت بكش برو خونه خالت اينا به خاله و عروس خالتو دختر خالت پز بده كه حداقل بدونن كى هستى.هه😏

انتظار نداشتی که وقتی واسه رهن خونه بی پولن میگفت من ندارمو نمیدم😒 اگه ندارن ناراحت نشو بهشون کمک کرده مگه چی میشه؟ اونام یه جا جبران میکنن

اگرم نگفته بگو اشکال نداره بلخره لازم داشتن دادی ولی از این به بعد راستشو بگو من که کاریت ندارم

شوهر من خونه اجاره کرده هر ماه هم اجاره میده پول آب برق گاز همه هزینه هاش با ماست آخر مادرشوهرم یه چیزی طلبکاره با این که 3تا پسر دیگه هم داره اونا کاملا بی خیال

عشق مقدس است و عاشق اهل خیانت نیست⁦❤️⁩ عاشق ناپاکی را به حریم پاک و مقدس دل راه نمی‌دهد 💚 هوس رانباید عشق نامید
دروغ گفته ..من ز دروغ متنفرم اول زندگی هم گفتم هر کار میکنی دروغ نگو دروغ گفتی کارمون تمومه دیگ  ...

يه سري شوهرم پول داده بود من مثل ابر بهار گريه ميكردم و زااااااار ميزدم ميدوني چرا؟چون دروغ گفته بود 

كلا ما ايرانى ها اينجورى هستيم كه حتي تو جايى كه هيشكى نميدونه ما كى هستيم اصلا از كجا هستيم؟؟؟اصلا چه شكلي هستيم؟؟؟داريم پز ميديم...يعني در اين حد فناااااا🤤پز ميدى كه چى بشه؟سايت براى رد تبادل نظره نه پز دادن!!!ميخواى پز بدى؟زحمت بكش برو خونه خالت اينا به خاله و عروس خالتو دختر خالت پز بده كه حداقل بدونن كى هستى.هه😏
انتظار نداشتی که وقتی واسه رهن خونه بی پولن میگفت من ندارمو نمیدم😒 اگه ندارن ناراحت نشو بهشون کمک ک ...

ما خودمون هیچی نداریم گلم هر چی پول دستش میاد میده بهشون پارسال  پنجاه میلیون یک جا داد هر دفعه هم کلی میده 

این چندمین باره دروغ گفته تو این ماه و پنهون کاری می‌کنه 

ببین اینا همینجورین اخلاقشونه بخاطر خانوادشون دروغ میگن،، به سادگیهام درست نمیشه،، حرص نخور ،، درسته نمیشه نخورد ولی کم کم درستش کن ،، منم از موضوع در عذابم همش به فکر اوناست،، کلی مخفی کاری دارن

ما خودمون هیچی نداریم گلم هر چی پول دستش میاد میده بهشون پارسال  پنجاه میلیون یک جا داد هر دفعه ...

براچي اخههههه؟؟؟؟؟

2706