2733
2734
عنوان

شوهرتون گوشي رو تون قطع كرده؟؟؟؟؟

2025 بازدید | 108 پست

تو تاپيكاي قبليم بود رفته پيش دوستاي مجردش اين چند شبو بعد من با مادرم رفتيم تو دسته اونم بود دوستش صداش زد داداش خانمت منو ديد با ماشين گاز داد رفتن خوبه مامانم نديد بعد ٢شبه پيش اوناس خونه نيومده اصلا زنگ و اينام جلو اونا نميزنه منم بزنم با بله خير جواب ميده منم اخر شب داشتم گريه ميكردم اس زدم خدا لعنت كنه هركيرو كه داره اينجوري حواستو از من پرت ميكنه زنگ زد عصبانيييي چته من نميتونم ٢شب واس خودم باشم ديد گريه ميكنم گفت چي شده گفتم بابا دلم تنگ شده بيا خونه گفت قربونت برم نميشه بزار بهم خوش بگذره گفتم من چي گفت اي بابا باز شروع كردي گوشيرو قطع كرد زنگ زدم گفتم حالم بده حرف بزن  گفتم جلو دوستات چرا عوض ميشي گفت بابا مسخره ميكنن ادمو ميگن زن ذليل گفتم حرف اونا مهم تر از دل منه داري ميكونيش گفت واي بس كن بيام خونه از دلت در ميارم منم كلي غر زدم گفت اصلا لياقت نداري تو برو بابا قطع كرد ديگع جوابمو نداد هرچي زنگ زدم قطع كرد منم تا صبح اصلا حالم خوب نبود صبح زنگ زدم تا ور داشت ديدم داره ميخنده با دوستاش گفتم عه داره خوش ميگذره گفت اي بابا بس كن اه قطع كرد 

چرا پيش دوستاشون عوض ميشن ؟ بهش  اس دادن گفتم شرايطط زندگيت ٢شبه عوض شده عوض شدي از بس جوگيري جواب نداد

منم ديگ هيچي نگفتم نميگم بلاخره كه مياد خونه .....

تا دلت بخواد😤😤😤😤

حتی باهام قرار گذاشت تو نامزدی ،سرقرار نیومد

داشتیم میرفتیم مهمونی ک برا دوتامون بود فقط ،تو راه دعوا کردیم منو برگردوند گذاشت تو خونه مون 

اوووووووووووووووووو

خیلییی خودممم مغرورم اعصابم خورد میشه

(منم میخوام لاغر شم)   وزن من ۱۴۰۱/۱۱/۱  ۷۵😥قدم ۱۶۱ ~ هدفم 57

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

ببخشید اما بنظرم اشتباه کردی همش زنگ زدی! وقتی یبار گوشی رو قطع کرد شما نباید دیگه زنگ میزدی. از طرفی باید وانمود کنید به شما بیشتر خوش گذشته کنار خانوادتون! 

خدا جونم میشه منو لایق بدونی و ی نی نی خوشگل و سالم بهم بدی. قول میدم مامان خوبی باشم.  مرسی خدا جونم عاشقتم.
تا دلت بخواد😤😤😤😤 حتی باهام قرار گذاشت تو نامزدی ،سرقرار نیومد داشتیم میرفتیم مهمونی ک برا دوتا ...

من كل غرورمو كنار گذاشتم چون اون خيلي مغرور نيست ولي لجبازه مجبورم كنار بيام وگرنه جهنم ميشه زندگيم 

من نامزدم یه بار همچین کاری کرد بهش اس دادم گفتم بار آخرت باشه همچین کار زشتی میکنی...دیگع تکرار نشد..خیلی بده اینجوری؟چرا باید اصن بره بیرون بمونه با دوستاش؟

قشنگ ترین فرمول زندگیم:من+تو=یه دنیا عشق😍😘👑💕💞💑💏
واي چقدر حرص خوردم  هر جا ميره بره ولي بايد شب خونه باشه

من ٨ ساله باهاشم ١ساله سرخونه زندگي اون موقعا مهم نبود واسم كارش نداشتم عادت كرد نميشه تعغييرش بدم

کارش خیلی غلطه توجیه نداره ولی شمام نباید زیاد بهش وابسته باشی هرچی گریه زاری کنین جلوش براش بیشتر فاصله میگیره بهتره شمام سرگرم باشین و نشون بدین بهتون بدون اونم خوش میگذره اینجوری بهتره 

اگه با نظر من مخالفید یا بلد نیستین نظرتونو مودبانه مطرح کنید منو ریپلای نکنید 😇
من كل غرورمو كنار گذاشتم چون اون خيلي مغرور نيست ولي لجبازه مجبورم كنار بيام وگرنه جهنم ميشه زندگيم& ...

با مشاور حرف بزن خو 

(منم میخوام لاغر شم)   وزن من ۱۴۰۱/۱۱/۱  ۷۵😥قدم ۱۶۱ ~ هدفم 57
2706