2733
2734

حاجت روایی همه 

شفای همه مریضها 

سلامتی مامانا تو دلیاشون 

نی نی دار شدن منتظرا 

شاید وجودم به کسی آرامش نده😏ولی همین که حضورم حرص خیلیارو در میاره بهم انگیزه میده😎😎

من ۷۲

پدرم رفت و شهر خالی شد😔😔خدایا امانتی که سپرده بودی روزجمعه تاریخ۱۳۹۹/۰۷/۹ساعا ۱۳:۲۵به خودت سپردم،نگهدارش باش ، طلب مغفرت و امرزش دارم براش،خدای مهربونم یادت باشه اون مهربانترین و خوش قلب ترین پدر دنیا بود😔😔غریب و تنها به خواست خودت پابه دنیا گذاشت بدون مادر و برادر  وپدر و با خواست خودت بردی،هر کس دوست داشت برا پدرم دختری یا خواهری کنه صلوات و فاتحه بفرسته اللهم صل علی محمدا و ال محمدا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من هستم می فرستم شما بیاید تاپیکم بچه ها بهتون نیاز دارم لطفا😍💓

التماس دعا حاجت رواشی برای تو دلی منم دعا کنین 

شاید وجودم به کسی آرامش نده😏ولی همین که حضورم حرص خیلیارو در میاره بهم انگیزه میده😎😎
2731

https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=3215502&slug=کسایی-که-نذر-دارن-بیاید-شیرینی-سوغات-فسا-30تومن-رو-15-تومن-بهتون-میدم-تحویل-رایگ&postId=104274830با اجازه استاترعزیز

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
2738
عزیزم منم 200تا. لطفا برای راحت شدن زایمانم و سلامت پسرم دعا کنید. اجرتون با امام حسین

ایشاا... به مراد دلت برسی نی نی سالم بغل بگیری

التماس دعا حاجت رواشی برای تو دلی منم دعا کنین  ایشاا... به مراد دلت برسی نی نی سالم بغل بگیری

مرسی عزیزم انشالله به حق امام حسین شمام صحیح و سالم تو دلیتو بغل بگیری.

تاریخ اولین سالروز تولد پسرمه. میشه برا سلامتیش صلوات بفرستید. ممنونم
مرسی عزیزم انشالله به حق امام حسین شمام صحیح و سالم تو دلیتو بغل بگیری.

ممنون عزیز

صدتا فرستادم

همگی حاجتروابشیم. آمیـــن

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲   
صدتا فرستادم همگی حاجتروابشیم. آمیـــن

2706