2726
عنوان

هر وقت ازتون خواستم بهش رسیدم😍

| مشاهده متن کامل بحث + 258 بازدید | 37 پست

[QUOTE=104277254]منم واسه شما فرستادم عزیز دلممم ایشالا خدا نی نی تپل صحیح و سالم بهت میده😍😍😍من مطمئنم خدا کمکت می ...[/QUOTEمرسي عزيز دلم

الهي هرچي از خداي مهربون ميخواي نصيبت بشه

حيوانات داروي من هستند ... دردنيايي كه انسانها بيمارم كردند ...!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من برات آیت الکرسی میخونم .لطفا توهم برای نینی من دعاکن گوشاش سالم باشن به حق امام حسین

مرسی قربونت چشمم نگران نباش منم پسر عمه م گفتن گوشاش مشکل داره ولی الان ماشاالله سالم سالم خطا بوده با اینکه چندین بار چک کردن چیزی نیس چشم دعا میکنم گلم😍💓نترس خدابزرگه

من برات 10 تا میفرستم عزیزم  

چقدر صدای آمدنِ پاییز شبیه صدای قدم های تو بود ملتهب، مرموز، دوست داشتنی...                                                                          چقدر هوای پاییز شبیه دست های توست نه گرم، نه سرد، همیشه بلاتکلیف...                                                                                چقدر صدای خش خش برگ ها شبیه صدای قلب من است که خواست، افتاد، شکست...                                                                         چقدر این پیاده روها پر از آرزوهای من است نارنجیِ یکدست، پُر از آدم های دست در دست،مست...چقدر پاییز شبیه دلتنگی ست شبیه کسی که بود اما رفت کسی که دیگر نیست(:
2706