2703
2553
عنوان

هر وقت ازتون خواستم بهش رسیدم😍

258 بازدید | 37 پست

میشه صلوات حمد دعا هرچی که دوس داشتید برام انجام بدید به خواسته ام همین امسال برسم💓😍

دلتون پاکه هر وقت خواستم رسیدم با دعاتون دوستای قشنگم💓😍

اگه انجام میدید بگید بهم منم براتون صلوات می فرستم عشقا💓😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

منم برات پنج تا صلوات میفرستم..دعا کن منم صدای قلب کوچولوی نینیمو شنبه بشنوم...الهی به حق این روز حاجت روا بشیم همگی

خدایا شکرت به خاطر نعمت فرشته کوچولویی که تو دلم گذاشتی💖💜💟 خداجونم تو رو به حق فاطمه زهرا دامن همه منتظرا رو سبز کن الهی آمین 🌹🌹
منم ٥ تا صلوات ميفرستم دعا كن اين ماه ني ني بياد تو دلم به حق حسين دعام كن

منم واسه شما فرستادم عزیز دلممم ایشالا خدا نی نی تپل صحیح و سالم بهت میده😍😍😍من مطمئنم خدا کمکت میده خداجون هیچ خانوم و اقایی رو چشم انتظار بچه نزار الهی امین

منم برات پنج تا صلوات میفرستم..دعا کن منم صدای قلب کوچولوی نینیمو شنبه بشنوم...الهی به حق این روز حا ...

منم برای شما فرستادم💓😍

چشم دعا میکنم خدا جون به همه منتظرا حاجتشونو بده به شما هم نی نی سالم و ناز بده عشقم💓😍

2714
من ۱۰تا برات فرستادم.خیلی خوشم اومد  ازین کار.برای بچم گفتن ختم صلوات بردارم.اینطوری هم جالبه.

مرسی فداتشم منم برای شما میفرستم ایشالا مشکلتون به زودی زود حل بشه فداتشم💓😍

منم برای شما فرستادم💓😍 چشم دعا میکنم خدا جون به همه منتظرا حاجتشونو بده به شما هم نی نی سالم و نا ...

فدات عزیزم..ممنون 

خدایا شکرت به خاطر نعمت فرشته کوچولویی که تو دلم گذاشتی💖💜💟 خداجونم تو رو به حق فاطمه زهرا دامن همه منتظرا رو سبز کن الهی آمین 🌹🌹
2706