1421
1363
عنوان

هر وقت ازتون خواستم بهش رسیدم😍

245 بازدید | 37 پست

میشه صلوات حمد دعا هرچی که دوس داشتید برام انجام بدید به خواسته ام همین امسال برسم💓😍

دلتون پاکه هر وقت خواستم رسیدم با دعاتون دوستای قشنگم💓😍

اگه انجام میدید بگید بهم منم براتون صلوات می فرستم عشقا💓😍

من یک آفرودیت هستم!❤پرندگانی که در قفس به دنیا می آیند؛  تصور می کنند پرواز یک بیماریست ......!

تو یه مامانی

پس وقت كافي براي خريد نداري!

همين الان ليستت رو بچين

و در خونه تحويل بگير

منم برات پنج تا صلوات میفرستم..دعا کن منم صدای قلب کوچولوی نینیمو شنبه بشنوم...الهی به حق این روز حاجت روا بشیم همگی

فقط 26 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🖤عزیز دلم خدا نخواست که بیای پیشم....خداحافظ فرشته کوچولوی من🖤 
1390
منم ٥ تا صلوات ميفرستم دعا كن اين ماه ني ني بياد تو دلم به حق حسين دعام كن

منم واسه شما فرستادم عزیز دلممم ایشالا خدا نی نی تپل صحیح و سالم بهت میده😍😍😍من مطمئنم خدا کمکت میده خداجون هیچ خانوم و اقایی رو چشم انتظار بچه نزار الهی امین

من یک آفرودیت هستم!❤پرندگانی که در قفس به دنیا می آیند؛  تصور می کنند پرواز یک بیماریست ......!
منم برات پنج تا صلوات میفرستم..دعا کن منم صدای قلب کوچولوی نینیمو شنبه بشنوم...الهی به حق این روز حا ...

منم برای شما فرستادم💓😍

چشم دعا میکنم خدا جون به همه منتظرا حاجتشونو بده به شما هم نی نی سالم و ناز بده عشقم💓😍

من ۱۰تا برات فرستادم.خیلی خوشم اومد  ازین کار.برای بچم گفتن ختم صلوات بردارم.اینطوری هم جالبه.

مرسی فداتشم منم برای شما میفرستم ایشالا مشکلتون به زودی زود حل بشه فداتشم💓😍

منم برای شما فرستادم💓😍 چشم دعا میکنم خدا جون به همه منتظرا حاجتشونو بده به شما هم نی نی سالم و نا ...

فدات عزیزم..ممنون 

فقط 26 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🖤عزیز دلم خدا نخواست که بیای پیشم....خداحافظ فرشته کوچولوی من🖤 
1394

منم برای همه کسایی که لایک کردم صلوات فرستادم 

استارتر برات آیة الکرسی خوندم صلوات هم فرستادم❤️

بزرگ ترین مصیبت برای یک انسان این است که نه سواد کافی برای حرف زدن داشته باشد، نه شعور لازم برای خاموش ماندن!                      التماس دعا دوستان❤️
1387

[QUOTE=104277254]منم واسه شما فرستادم عزیز دلممم ایشالا خدا نی نی تپل صحیح و سالم بهت میده😍😍😍من مطمئنم خدا کمکت می ...[/QUOTEمرسي عزيز دلم

الهي هرچي از خداي مهربون ميخواي نصيبت بشه

حيوانات داروي من هستند ... دردنيايي كه انسانها بيمارم كردند ...!!!
منم برای همه کسایی که لایک کردم صلوات فرستادم  استارتر برات آیة الکرسی خوندم صلوات هم فرس ...

مرسییی عشقم منم واست میخونم خیلی لطف کردی😍💓

مرسییی عشقم منم واست میخونم خیلی لطف کردی😍💓

خواهش میکنم گلم

حاجتت روا🌸🌷🌸

بزرگ ترین مصیبت برای یک انسان این است که نه سواد کافی برای حرف زدن داشته باشد، نه شعور لازم برای خاموش ماندن!                      التماس دعا دوستان❤️
1391