2737
2734
عنوان

كيا از شوهرشون متنفرن و چرا؟

267 بازدید | 20 پست

چي شد كه ازش متنفر شدين

از اول اينطور بود؟ اگه دست خودتون بود ازش حدا ميشدين؟ يعني همه چي اوكي بود؟

حيوانات داروي من هستند ... دردنيايي كه انسانها بيمارم كردند ...!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خیلی دوست داشتم ولی سر مادرش و پ خونوادش خییییییلی اذیتم کرد و ظلم کرد بهم اگه بچه نداشتم یک ثانی ...

يعني ديگه دلت نميخوادش؟

خودش مهمه خانواده رو ول كن

2728
اتفاقا کامل مخالفم با این حرفت خانواده هم بلاخره تاثیر میزاره. اما گاهی چاره ای جز حذف کردن و بیخیال ...

تاثير بله

امانصميم و مظر ادم رو نبايد عوض كنه

چون اول و اخر داري با اون زير يه سقف زندگي ميكني و خانواده اش جاي ديگه ان

بی برنامه بود اغلب بی پول بود و وقتی هم پول دستش میومد الکی خرج می‌کرد. خیالبافی، دروغگو، شکاک بود و زیاد حرف می‌زد. مشاور بهم گفت مریضه و حاضر به درمان نشد و منم اومدم از اون خونه تا اینکه از خانوادش شنیدم از اول بیمار بوده و پنهان کردن. من در طول زندگی با همه ی عیب ها دوستش داشتم و خیلی همراهی و فداکاری کردم. اما الان متنفر هم نیستم بلکه دیگه بهش حسی ندارم. 

ای خدا بالاسری سیل زیر پا کن                                زینه خوب و میره لیش ز هم سوا کن🤷‍♀️
تاثير بله امانصميم و مظر ادم رو نبايد عوض كنه چون اول و اخر داري با اون زير يه سقف زندگي ميكني و خ ...

اون که درسته اما گاهی اونایی که جای دیگن تونایی برهم زدن زندگی مجزا شما رو زیر سقف خودت دارن. مقاومت نکن دیگه بگو حق با منه. امروز دلم گرفته 

2738
بی برنامه بود اغلب بی پول بود و وقتی هم پول دستش میومد الکی خرج می‌کرد. خیالبافی، دروغگو، شکاک بود و ...

😨😢 جداشدي

اون که درسته اما گاهی اونایی که جای دیگن تونایی برهم زدن زندگی مجزا شما رو زیر سقف خودت دارن. مقاومت ...

نميخوام مقاومت كنم

اخه درك نميكنم چون تاحالا اين حجم تاثير گذاري رو نديدم

فقط شنيدم

فكروميكنم شايد اغراق ميكنن

نميتونن مديريت كنن زندگيشونو

الهي به حق حسين دلت همين امروز واشه

اومدم قهر و اقدام کردم

متاسفم

ختم يه زندكي به هر علتي دردناكه

هرجور كه نگاش كني

الهي بخت خوبي پيش روت باشه

نميخوام مقاومت كنم اخه درك نميكنم چون تاحالا اين حجم تاثير گذاري رو نديدم فقط شنيدم فكروميكنم شاي ...

منم اول این فکر میکردم اتفاقا میگفتم به یکی از دوستام گفتم  خودت عرضه نداری، مگه میشه یه نفر بالغ بزاره کسی تو زندگیش دخالت کنه یا .... اما واقعا میشه، چون از نزدیک دیدم واقعا میشه. گاهی آدمها خیلی از انسانیتشون بدور میشن.

مرسی دوستم از دعای خوبت در حقم❤ واقعا احتیاج دارم از این حال در بیام 😔

متاسفم ختم يه زندكي به هر علتي دردناكه هرجور كه نگاش كني الهي بخت خوبي پيش روت باشه

ممنونم. این همه سال صبر کردم به خاطر خدا. دلم واسش میسوخت میگفتم کسی رو نداره، دستش خالیه و چشممو روی همه ی عیب هاش بستم تا اینکه پای آبروم اومد وسط و به من تهمت های ناروا زد. منم از درد آبرو اومدم

ای خدا بالاسری سیل زیر پا کن                                زینه خوب و میره لیش ز هم سوا کن🤷‍♀️
2706