2737
2739
عنوان

سلااام بیاید عکس بیبی چک

| مشاهده متن کامل بحث + 785 بازدید | 70 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه دوخطه  حتی کمرنگ  مثبته مبارکه

انشالله مثبت باشه روز عاشورا امام حسین حواسش بم بوده باشه

تو وصل بودی به بهشت.... ومن وصل شدم به تو👶و بهشت کشیده شد به زیر پاهایم😍دانیالِ مامان...وجودم.
2728
انشالله مثبت باشه روز عاشورا امام حسین حواسش بم بوده باشه

مثبته گلم 

مبارک باشه

دوباره تست کن 

حتی اگه ادرار اول صبح هم نباشه 

اشکال نداره نشون میده

ولی مثبته

مامان شدنت مبارک 

ما رو هم دعا کن

خطش خیلی نازکه.اصلا نمیتونم باور کنم مثبته تاالان هزارتا بیبی گذاشتم این ماه همه منفی.حتی ادرار امرو ...

برا منم یکبار اینجوری شد و از این پر رنگ تر بود خیلی خوشحال شدم رفتم ازپایش خون دادم منفی درومد و ۳روز بعدشم پریود شدم.

نمیشه اعتماد کرد.

فقط باید ازمایش خون بدی همین 

_ به چی فکر میکنی؟                                                           + به تو چه؟                                                                  _خب باشه!                                                              البته میتونی چه اخرش رو حذف کنی
برا منم یکبار اینجوری شد و از این پر رنگ تر بود خیلی خوشحال شدم رفتم ازپایش خون دادم منفی درومد و ۳ر ...

اره نمیشه اعتماد کرد...شما هم همون لحظه خط انداخت؟مارکش چی بود

تو وصل بودی به بهشت.... ومن وصل شدم به تو👶و بهشت کشیده شد به زیر پاهایم😍دانیالِ مامان...وجودم.
2738

اما برام عجیبه تا دیروز همش منفی بود حتی ادرار صبح امروزمم منفی بود. اب نخوردم بعد از سه ساعت دوباره تست کردم مثبت شد.فک کنم چون دیشب خیلی مایعات خوردم ادرار صبحم رقیق بود ج نداد

اره نمیشه اعتماد کرد...شما هم همون لحظه خط انداخت؟مارکش چی بود

انشالله که باردار باشید.

بخدا یادم نیس ولی فک کنم روژان بود.

برا من دوخط پررنگ بود

بعد که تو اینترنت زدم چندتا دلیل برای مثبت کاذب بودن بی بی چک نوشته بود بعضی موقع هام ممکنه تاثیر قرص چیزی باشه عزیزم.

همین امروز برو ازمایش خون.

_ به چی فکر میکنی؟                                                           + به تو چه؟                                                                  _خب باشه!                                                              البته میتونی چه اخرش رو حذف کنی
انشالله که باردار باشید. بخدا یادم نیس ولی فک کنم روژان بود. برا من دوخط پررنگ بود بعد که تو اینت ...

خب شما دارو استفاده کرده بودی؟من مدیکور قطره چکدنیه قبلا مثبت کاذب شده بودهااا ولی بعد از خشک شدن و درحد سایه اما این هاله رنگ داره

خب شما دارو استفاده کرده بودی؟من مدیکور قطره چکدنیه قبلا مثبت کاذب شده بودهااا ولی بعد از خشک شدن و ...

من برای تنبلی تخم دانم دارو استفاده میکنم.

جلد بی بی چکت صورتی؟؟؟عکس یه بچه روشه؟برامن اینطوری بود حالام اقدامم ولی دیگه بی بی چک نمیزنم خیلی استرس میده اگه قرار باشه حامله باشم علائم خودش نشون میده

من برای تنبلی تخم دانم دارو استفاده میکنم. جلد بی بی چکت صورتی؟؟؟عکس یه بچه روشه؟برامن اینطوری بود ...

اره اگه امپول اچ سی جی زده بودی ک بیبی رو الکی مثبت میکنه.من نزدم.

منم دقیقا دیروز تست دادم اینجور شد شایدم پررنگ تر 8روز هم از تموم کردن قرصدوفاستون و متفورمین میگذره اصلا پری نشدم و اثری از اومدنش نیس یکم پیش بی بی زدم باز منفی شد اینبار البته اولش یه هاله افتاد ولی بعد رفت ولی بیبی قبلی رو دارم همچنان هست

برو ازمایش که مطمئن شی

منم دقیقا دیروز تست دادم اینجور شد شایدم پررنگ تر 8روز هم از تموم کردن قرصدوفاستون و متفورمین میگذره ...

پریود شدی؟نمیرم ازمایش صبر میکنم چندروز اگ تست کاملا پررنگ شد بعد میرم ک ضایع نشم

2706