2410
2553
ممنون،  ذهنم درگیر بود😂 یبار یکی پیام دوستی داده بود قبلنا،  فهمیدم مرده دیگه جواب ند ...

کاربرای مرد رو هم که همینطوری نمی ترکونن، لابد کاری کرده که ترکیده و حرفی زده که نباید میزده

تازه منم میخواستم بهتوندرخواست دوستی بدم، با این حرفایی که زدید ترسیدم     

کاربرای مرد رو هم که همینطوری نمی ترکونن، لابد کاری کرده که ترکیده و حرفی زده که نباید میزده تاز ...

نمیدونم،  به من که چیزی نگفته بود،  اولی رو رفتم تو پروفایلش دیدم زده مرد،  پیاماشو حذف میکردم،  جواب نمیدادم،  بیخیال شد

دومی رو نمیدونم اصلا مرد بود یا نه،  اما احتملا یا مرد بوده یا به قول شما چیزی گفته جایی که ترکوندنش 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیدونم،  به من که چیزی نگفته بود،  اولی رو رفتم تو پروفایلش دیدم زده مرد،  پیاماشو ح ...

از اسم پروفایلم که مشخصه، اما تا وقتی به کسی حرف بی ربطی نزنم و با کسی جر و بحث نکنم، کاربریم از بین نمیره، در صورتی کاربریم از بین میره که حرف بی ربطی بزنم

از اسم پروفایلم که مشخصه، اما تا وقتی به کسی حرف بی ربطی نزنم و با کسی جر و بحث نکنم، کاربریم از بین ...

نه،  اسمش مشخص نبود،  پیام داده بود،  سلام، خوبی،  چیکار میکنی منم خوشحال که اینجا یکی پیام دوستی داده،  جواب میدادم، سوال بعدی پرسید چند سالته شک مردم،  رفتم تو پروفایلش دیدم زده مرد،  دیگه جواب ندادم بهش بی تربیت😤

2720
نه،  اسمش مشخص نبود،  پیام داده بود،  سلام،  خوبی،  چیکار میکنی منم خوشحال ...

فکر میکرده شما مجرد هستید، میخواسته با شما بیشتر آشنا بشه و باهاتون در ارتباط باشه و شما رو از نزدیک ببینه

نه بابا،  اون موقعا روز شمار زایمان داشتم😮😮

لابد متوجه نشده و به تیکر آشنایی نداشته

خیلی ها هم هستن، روز شمار رو فقط برای باریداری نمیذارن، تولد خودشون یا دوستشون (شوهرشون) هست تیکر زدن

2714