1507
1411

مامان خوشلا اگردنبال یه آتلیه متفاوت و هیجان انگیز 

با کلی کارای خاص هستین حتما یه سر به ما بزنید

1473
1432
، 😅😄😄😄 خب ببین کی داده بهش بگو دوباره پیام بده😁💎

مشخص نمیشه کی داده دیگه.  کلا هیچ پیامی تو صفحه نیست اما رو علامت نامه هه قبلا یک بود،  الان دو نوشته ینی پیام میدن اما من نمیتونم ببینم از کیه، یا چی نوشته 

این احتمالم هست👌👌

تنها دلیلش این می تونه باشه، من که نمی تونم همینطوری به شما پیام بدم،باید اول درخواست دوستی بدم و شما قبول کنید، بعدش پیام بدم، وقتی پیتم دادم و شما پیام منو ندید و کاربریم ترکید، دیگه نمی تونید پیامای منو بخونید و روی پیام ها شماره تعداد پیام ها می مونه

تنها دلیلش این می تونه باشه، من که نمی تونم همینطوری به شما پیام بدم،باید اول درخواست دوستی بدم و شم ...

ممنون،  ذهنم درگیر بود😂

یبار یکی پیام دوستی داده بود قبلنا،  فهمیدم مرده دیگه جواب ندادم،  خودش ول کرد 

چند روز پیشم یکی  درخواست داد،  دستم خورد تایید شد،  نمیدونم کی  بود،  چیزیم نگفت بعدش

فکر کنم از شانس من هرکی  درخواست دوستی داده بهم مرد بوده،  ترکوندنش

1396
ممنون،  ذهنم درگیر بود😂 یبار یکی پیام دوستی داده بود قبلنا،  فهمیدم مرده دیگه جواب ند ...

کاربرای مرد رو هم که همینطوری نمی ترکونن، لابد کاری کرده که ترکیده و حرفی زده که نباید میزده

تازه منم میخواستم بهتوندرخواست دوستی بدم، با این حرفایی که زدید ترسیدم     

کاربرای مرد رو هم که همینطوری نمی ترکونن، لابد کاری کرده که ترکیده و حرفی زده که نباید میزده تاز ...

نمیدونم،  به من که چیزی نگفته بود،  اولی رو رفتم تو پروفایلش دیدم زده مرد،  پیاماشو حذف میکردم،  جواب نمیدادم،  بیخیال شد

دومی رو نمیدونم اصلا مرد بود یا نه،  اما احتملا یا مرد بوده یا به قول شما چیزی گفته جایی که ترکوندنش 

نمیدونم،  به من که چیزی نگفته بود،  اولی رو رفتم تو پروفایلش دیدم زده مرد،  پیاماشو ح ...

از اسم پروفایلم که مشخصه، اما تا وقتی به کسی حرف بی ربطی نزنم و با کسی جر و بحث نکنم، کاربریم از بین نمیره، در صورتی کاربریم از بین میره که حرف بی ربطی بزنم

از اسم پروفایلم که مشخصه، اما تا وقتی به کسی حرف بی ربطی نزنم و با کسی جر و بحث نکنم، کاربریم از بین ...

نه،  اسمش مشخص نبود،  پیام داده بود،  سلام، خوبی،  چیکار میکنی منم خوشحال که اینجا یکی پیام دوستی داده،  جواب میدادم، سوال بعدی پرسید چند سالته شک مردم،  رفتم تو پروفایلش دیدم زده مرد،  دیگه جواب ندادم بهش بی تربیت😤

نه،  اسمش مشخص نبود،  پیام داده بود،  سلام،  خوبی،  چیکار میکنی منم خوشحال ...

فکر میکرده شما مجرد هستید، میخواسته با شما بیشتر آشنا بشه و باهاتون در ارتباط باشه و شما رو از نزدیک ببینه

1508