2726
عنوان

خانم های کدبانو یه لحظه میاید

140 بازدید | 14 پست

چجوری گردو پوست سبز و تازه بیارم خشک کنم؟

خیلی گردو دوست دارم 

روش خشک کردن گردو چجوری

زندگی با عشق زیباست😍بعد ۴ سال به عشقم رسیدم😃

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سلام بذاریکم تو آب بمونه بعد با دستکش پوست بکن و حتما هم در آفتاب خشک کن تا مغزش کپک نزنه ضمنا وقتی ...

عزیزم آفتاب باشه یا سایه؟

زندگی با عشق زیباست😍بعد ۴ سال به عشقم رسیدم😃

ما خودمون باغ داریم کار هر سال مونه برای اینکه پوست سبزش راحت کنده بشه پهن نکن بزار همونطوری تو کیسه بمونه

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
جدی ؟مغزش خراب میشه که یه سری گردوها رو می‌شکنی می بینی مغزش کپکه

همیشه تلفات داره ولی چاره نداره

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
آخه زیادی تلفات داره پارسال دو کیلو گرفتیم نیم کیلوش دور ریختن حیفه به این گرونی می خری حالا استارتر ...

برای ما زیاده چاره نداریم پهن کنی پوستش زیادی خشک میشه میچسبه

سلام بذاریکم تو آب بمونه بعد با دستکش پوست بکن و حتما هم در آفتاب خشک کن تا مغزش کپک نزنه ضمنا وقتی ...

اینجوری تمام زندگیش سیاه میشه تو اب اصلا روش خوبی نیست من گذاشتم اگه گردوش قشنگ رسیده باشه اصلا نیاز نیست بزاری تو کیسه بمونه سریع باز میشه

بعضی ها خیلی فقیرند..تنها دارایی شان پول است...
2706