1428
1389
عنوان

خانم های کدبانو یه لحظه میاید

131 بازدید | 14 پست

چجوری گردو پوست سبز و تازه بیارم خشک کنم؟

خیلی گردو دوست دارم 

روش خشک کردن گردو چجوری

عقـــدم  واســـم دعــا کنیــــد خوشبــــخت بشـــــم  بعد ۴سال و نیم به عشقم رسیدم  بعد کلی سختی و استرس و زحمت آخرش بهم رسیدیم  

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

1401
سلام بذاریکم تو آب بمونه بعد با دستکش پوست بکن و حتما هم در آفتاب خشک کن تا مغزش کپک نزنه ضمنا وقتی ...

عزیزم آفتاب باشه یا سایه؟

عقـــدم  واســـم دعــا کنیــــد خوشبــــخت بشـــــم  بعد ۴سال و نیم به عشقم رسیدم  بعد کلی سختی و استرس و زحمت آخرش بهم رسیدیم  

ما خودمون باغ داریم کار هر سال مونه برای اینکه پوست سبزش راحت کنده بشه پهن نکن بزار همونطوری تو کیسه بمونه

بسیاری از افراد، وقتی در زندگی شکست می‌خوردند، که نمی‌دانند چقدر به موفقیت نزدیک‌اند، بنابراین در آستانه‌ی موفقیت تسلیم می‌شوند.
1444
جدی ؟مغزش خراب میشه که یه سری گردوها رو می‌شکنی می بینی مغزش کپکه

همیشه تلفات داره ولی چاره نداره

بسیاری از افراد، وقتی در زندگی شکست می‌خوردند، که نمی‌دانند چقدر به موفقیت نزدیک‌اند، بنابراین در آستانه‌ی موفقیت تسلیم می‌شوند.
آخه زیادی تلفات داره پارسال دو کیلو گرفتیم نیم کیلوش دور ریختن حیفه به این گرونی می خری حالا استارتر ...

برای ما زیاده چاره نداریم پهن کنی پوستش زیادی خشک میشه میچسبه

سلام بذاریکم تو آب بمونه بعد با دستکش پوست بکن و حتما هم در آفتاب خشک کن تا مغزش کپک نزنه ضمنا وقتی ...

اینجوری تمام زندگیش سیاه میشه تو اب اصلا روش خوبی نیست من گذاشتم اگه گردوش قشنگ رسیده باشه اصلا نیاز نیست بزاری تو کیسه بمونه سریع باز میشه

بعضی ها خیلی فقیرند..تنها دارایی شان پول است...
1387