2726
من پارسال رفتم اربعین کربلا.بچه میخواستیم.بعد ۷ سال امسال خانومم بارداره.خوابخواد امسالم میرم

واسه منم دعا کن حاجی 

من لیمووییی  بودم ولی اون هلوییییی دوست داشت . من واسش دریا بودم ولی اون از این تشت قرمز پلاستیکیا دوست داشت 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
حاجی نیستم😂 ولی دعام میگیره شدیدااااا

دعا کن محرم ۱۴۰۰ یعنی دوسال دیگه بچمو ببرم همایش شیرخوارگان حسینی 😁

من لیمووییی  بودم ولی اون هلوییییی دوست داشت . من واسش دریا بودم ولی اون از این تشت قرمز پلاستیکیا دوست داشت 

دعات میگیره برای سلامتی و ازدواج با یه فرد صالح برای منم دعا کن لطفا...

♡مهربونم میشه یه صلوات مهمونم کنی♡🌹 لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ🌹
من دو روز پیش امام حسینو قسم دادم ب برادرش نیتمو بده شام غریبان شمع پخش کنم واسم دعا کنین

کجا شمع پخش میکنی؟

خوش به سعادت تون که دعاتون شدیددددد میگیره

التماس دعا دارم برای تمام مریض ها🙏🙏🙏

انا الی ربنا راغبون. ما دل به سوی پروردگارمان نهادیم 
من پارسال رفتم اربعین کربلا.بچه میخواستیم.بعد ۷ سال امسال خانومم بارداره.خوابخواد امسالم میرم

منم امسال احتمالا برم بعد چندسال انتظار .. روم نمیشه چیزی بخوام فقط میرم دلم اروم بگیره

اللهم صل علی محمد و ال محمد
خانومها ناراحت نشیدااا.میگن پسرخدب پیدا نمیشه.والا من چندتا از دوستام مجردن.دقیقا اونها میگن دختر خو ...

خوبا همدیگرو پیدا نمیکنن 

2706