1542
1541

داغونم داغون یعنی هر چی بگم کم گفتم یا دعا کنید زندگیم درست بشه یا هم کلا جدا بشیم خدایا چه بدی به درگاهت کردم داری تقاص کدوم کارمو میگیری

درد و تورم سینه در دوران قاعدگی (PMS) ؟

ماستودینون مشکل شما را برطرف می کند.

کلیک کنید

1546
1566

اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم،ان شاالله ب حاجتت میرسی،صاحبای امروز دست خالی برت نمیگردونن

۲آذر۹۸ دختر قشنگم ب دنیااومد😍😍♥️♥️♥️♥️♥️امضای جدیدمو بخونید👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻یکی یدونه مامان وبابا،دیگه کم‌مونده قدم بذاری رو‌چشمامون😍برای دیدنت لحظه شماری میکنیم فرشته کوچولوی من😘میدونم دلم برای همه این روزا تنگ میشه،برای این لحظه هایی که تووجودمی وانقدربهم نزدیکی،برای لحظه هایی که تکون میخوری ومن قربون صدقت میرم،نمیدونی چقددوست دارم دخترم،حاضرم همه چی رو فدای یه لحظه خوشیت کنم،مامان وباباهمیشه پشت توان،نمیذاریم کسی اذیتت کنه،توفقط بیا چشم ما رو روشن کن ب روی ماهت،ای ماه تر ازماه🤩برای سلامتی نورچشمم یه صلوات میفرستین😊
1537
امیدوارم به خواستت برسی امشب یکی به من تهمت زد به عاشورای حسین و سیاهش واگذارش کردم.امیدوارم بدترین ...

عزیزم  ببخش بذارخودت اروم بگیری

۲آذر۹۸ دختر قشنگم ب دنیااومد😍😍♥️♥️♥️♥️♥️امضای جدیدمو بخونید👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻یکی یدونه مامان وبابا،دیگه کم‌مونده قدم بذاری رو‌چشمامون😍برای دیدنت لحظه شماری میکنیم فرشته کوچولوی من😘میدونم دلم برای همه این روزا تنگ میشه،برای این لحظه هایی که تووجودمی وانقدربهم نزدیکی،برای لحظه هایی که تکون میخوری ومن قربون صدقت میرم،نمیدونی چقددوست دارم دخترم،حاضرم همه چی رو فدای یه لحظه خوشیت کنم،مامان وباباهمیشه پشت توان،نمیذاریم کسی اذیتت کنه،توفقط بیا چشم ما رو روشن کن ب روی ماهت،ای ماه تر ازماه🤩برای سلامتی نورچشمم یه صلوات میفرستین😊
امیدوارم به خواستت برسی امشب یکی به من تهمت زد به عاشورای حسین و سیاهش واگذارش کردم.امیدوارم بدترین ...

همین که دلت شکسته کافیه عزیزم

چوب خدا صدا نداره

شب عاشوراس نفرینش نکن

دوستت دارم تا آنسوی ابدیت♡
با وقاحت چندبارم حرفشو تکرار کرد.

فداتشم میدونم خیلی ناراحت شدی امااینجوری خودت اذیت میشی،بیخیالش شو خداخودش تقاص دل شکستتومیگیره

1547