2737
2734
عنوان

عقب افتادن پری

139 بازدید | 19 پست

سلام من اخرین پریودم ۱۲ مرداد بود و دوره هام ۲۵ روز است باید ۵شهریور پریود میشدم ولی نشدم تا الان، ازمایش روز ۱۰ شهریور دادم منفی بود و روز ۱۷ شهریور بی بی چک منفی بود تا حالا سابقه نداشتم عقب بندازم و هیچ دارو یا قرصی هم استفاده نکردم کسی میدونه علتش چیه خیلی نگرانم 😔

کاش کودکی داشته باشم که دستان کوچکش دور انگشتم را زینت بدهد و آغوشم بوی تنش را بگیرد کاش روزی کودکی داشته باشم که مادر صدایم بزند کاش .......
من آخرینش ۲۹تیر بوده منم سیکلم۲۵ روزفاصله داره‌....بتا منفس یود نمیدونم چرا عقب انداختم سابقه نداشته

از تیر ماه پریود نشدی !

دکتر نرفتی 

کاش کودکی داشته باشم که دستان کوچکش دور انگشتم را زینت بدهد و آغوشم بوی تنش را بگیرد کاش روزی کودکی داشته باشم که مادر صدایم بزند کاش .......

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

استرس میشه عقبش بندازه . این ماه استرس زیاد نداشتی ؟ 

اگه نه حتما سونو بده شاید کیست داری 

معجزه یعنی اینکه حسین و برادرش عباس ، منِ روسیاه رو قابل بدونن و حاجتم رو بدن .خدایا شکرت 💙            خدایا از اولش سپردمش دست خودت تو دلیم رو . خودت نگهشدار. خدایا شکرت 
2728

عجیبتر اینکه ترشحات کشدار بی رنگ دارم اونم با مقدار زیاد شنیدم فقط موقع تخمک گذاری این مدلی میشه این ماه ک پریودی درکار نبود تاتخمک گذاری بشه واقعا عجیب 

استرس میشه عقبش بندازه . این ماه استرس زیاد نداشتی ؟  اگه نه حتما سونو بده شاید کیست داری  ...

کیست باعث میشه عقب بیافته !؟

چهارشنبه میرم حتما 

2738
رفتم سونو دادم تخمدان پلی کیستیک دارم.ولی امپول و دارو نداد

آهان من میوم دارم ولی کیست نداشتم شما ترشح اونجوری نداشتین این مدت ؟

کیست باعث میشه عقب بیافته !؟

اره . ولی نگران نباش . با دارو حل میشه. 

معجزه یعنی اینکه حسین و برادرش عباس ، منِ روسیاه رو قابل بدونن و حاجتم رو بدن .خدایا شکرت 💙            خدایا از اولش سپردمش دست خودت تو دلیم رو . خودت نگهشدار. خدایا شکرت 
اره . ولی نگران نباش . با دارو حل میشه. 

ممنون عزیزم خیلی سرگیجه دارم و تهوع ۴ سال منتظر بچه ام اینبار خیلی امید داشتم ک متاسفانه منفی بود 

اتفاقا ماه گذشته عجیب کش دار بود.دلیلش چیه؟؟؟؟؟؟؟

نمیدونم منم همینطور شدم لابد بخاطر کیست منم  بعد تعطیلی میرم ببینم چ خبر

2706