2703
2553
خودم نمی دم ک دکتر و میگم

Age doktor tashkhis dad ,majboori bede golam vaela khodaei nakarde riyehash  ofonat mikone o darde sar mishe ,vali momkene ham yek virous sade Bashe o BA esterahat o mosaken o mayeat raf she,pas aval hamoon mosaken,o mayeat ta betooni be yek doktor khoob neshoonesh bedi 

آن چیز که در جستن انی‌،انی‌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

[QUOTE=104252220]این هفته پیش ۴روز تب کرد منم همش شیاف گزاشتم[/QUOTE]

عزیزم شیاف نباید بیش از دوسه تا در روز بزاری باعث اسهال میشه

سعی کن روزا استامینوفن بدی شبا شیاف بزاری

لاحول ولاقوه الا بالله العلی العظیم
2456
2714
هفته پیش کار روز تب کردو شیاف دادم این و ویرووس لعنتی

Age az hafteye pish hast o hanooz raf nashode pas bebaresh doktor golam bayad antibiotik begire,choon tab bere o bar garde Yani badan niaz be Daroo dare bara rahaei az daste oon amele ofoonat,are Alan bad moghei hast taghire fasele o na garme na sard o virous o bakteri ham faravoon

آن چیز که در جستن انی‌،انی‌

شاید قاروق شده

دختر منم یه بار بدجوری مریض شد و تب کرد

دکتر همش انتی بیوتیک میداد دریغ از یه ذره بهبودی

بعدش فهمیدیم قاروق بردیم پیش قاروق چی درآورد خداروشکر بعد نیم ساعت تب دخترم قطع شد

[QUOTE= 104252387 ]نمی‌گم خودم بدم میگن دکتر نبر و نده ک چرکوخشکمیکنه[/QUOTE] اشکال نداره فرد ...

یه سری داروهای گیاهی رو همیشه تو خونه داشته باش گلم مث بارهنگ عنبرنسارا و اسپند که برا ویروس عالیه دود کن اگه داری بخور اکالیپتوس هم برا سینه خوبه دستگاه بخور نداری بریز تو یه قابلمه بذار رو گاز بخار بده تو خونه گناه دارن اینقدر آنتی بیوتیک بدنشان مقاوم می کنه ولی اگه مجبور شدی بهش بده

2706