2737
2734
عنوان

شده یهو دلتون بگیره ؟؟

49 بازدید | 8 پست

از خیلی چیزا.. خیلی حس ها.. دردها.. گذشته ها.. حتی حال و آینده..

من الان خیلی دلم گرفته.. 

برای حاجتم یه صلوات میفرستید؟ممنونم شک ندارم که ب لطف خدای بزرگ بزودی زود ،یه خانم معلم میشم ان شا الله 

اوهوم.خیلی حس بدیه😔

دیگر برایمـ مهمـ نیس! از قضاوت و بی انصافیِ هیچ آدمی،دلمـ نمیگیرد :) مـن به مرحله ی پذیرش خود، رسیده ام،نه از تمجید و ابراز علاقه کسے،ذوق میکنم!نه با انتقاد و رفتنِ کسے، بهم میریزم!به معناے واقعی عینِ خیالم نیس! این روزها، همه چیزِ دنیاےِ من، به خودم بستگی دارد! حالِ من خوب است...نه عاشقمـ نه غمگینـم نه دلتنگـ... این روزها جاےِ هیچکس خالے نیست!من در بـے تفاوت ترین حالت ممکن قرار دارمـ👌[لطفا نه درخواست بدین!نه ریپلای کنید!]

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نمیدونم چرا آرامش سهم ما نمیشه؟ی روزم ک علنی دعوانباشه یا ی چی ناراحت کننده ای نباشه دل لامصب میگیره اعصابت بهم میریزه.. حوصله نداری. 

کی قراره ارامش داشته باشیم؟؟

برای حاجتم یه صلوات میفرستید؟ممنونم شک ندارم که ب لطف خدای بزرگ بزودی زود ،یه خانم معلم میشم ان شا الله 

امید و حاجت دارم وگرنه دلم میخواست اصلا دنیا نیومده بودم دلم میخواست میمردم وقتی ب همه ی زندگیم نگاه میکنم

2738
منم بعضی وقتا که میخندم یهو وسطش یاد غصه هام میفتم انگار آب جوش میریزن رو سرم دیگه همون لحطه داغون م ...

مث من.. انگار یکی چشم میزنه ادمو.