2733
2734
عنوان

مشکل چشمم که منو ناراحت میکنه😓

627 بازدید | 22 پست

دوستان کسی درد مزمن چشم داشته؟ مثلا چند ساعت تو یه روز که مثلا ۳روز در هفته باشه و ماهها طول بکشه؟ و اینکه جرقه نورانی ببینه؟ من دکتر خوب رفتم دوتا ولی این آخریه که باید پیشش میرفتم رفت خارج و تا چندوقت نیست....تا بیاد نگرانم😔تو اینترنت گشتم ولی تجربی میخام بدونم کسی خوب شده؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیزم فک کنم میگرن چشمیه منم همین طوریم دکتر رفتم شیراز گفت میگرن چشمیه 

هم درد داشتی؟ هم جرقه؟ دقیق علائمی که داشتید میگید؟چون بشدت نگرانم...از کارای معمولیم بر نمیام

2738
احتمالا زیاد از گوشی یا رایانه استفاده نمی کنی؟

از فشار فکری تو چندسال پیش شبا خیلی چت میکردم..ازونجا کم کم شروع شد و وابستگی به گوشی هم کمتر شد ولی بازهمینشم زیاده..

هم درد داشتی؟ هم جرقه؟ دقیق علائمی که داشتید میگید؟چون بشدت نگرانم...از کارای معمولیم بر نمیام

آره دردش وحشتناکه من سمت راست صورتم باهاش بی حس میشه کلا چشمم جرقه های سفید توش میزنه انگار ی جوریه که داره رعد و برق میزنه میبندمشم انگار دارن فشارش میدن که درش بیارن از کاسه چشممو چشم راستم این طوریه تا سه روز همین طوریه از شیاف دکلوفناک هر پنج ساعت استفاده میکنم اصلا نور نمیبینم تا چن روز و هیچ وسیله الکترونیکی مث گوشی و تلویزیون هم نگا نمیکنم خوب میشه دکتر اینا رو بهم گفت عزیزم

‏من غَم انگيز ترین،شعرِ جهانمتو نخوان....
از فشار فکری تو چندسال پیش شبا خیلی چت میکردم..ازونجا کم کم شروع شد و وابستگی به گوشی هم کمتر شد ولی ...

خوب دلیلش که روشن شد احتمالا بخشی از ساختار چشمتون آسیب دیده سعی کنید با چشم بند چشمهاتون رو ببندید و استراحت کنین و تا حد ممکن از گوشی و رایانه استفاده نکنید 

2706