2703
2553

سلام

برای برنگیختن حسادت اسب سوار خر نشو همین دیگه گفتم سوار هر خری نشین                                                                                         یه عده انگار دوراز جون ادم نیستن مثله ادم باهاشون حرف میزنی گاز میگیرن 😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕متاسفانه بعضیارو نمیشه قانع کرد، باید به نفهمیشون احترام گذاشت                                به بعضی ها باید گفت کورمون نکنی با اون روشن فکریت چلچراغ

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714
طرز تهیه رو میگی؟

گلم‌من سه تاپیملنه برنج‌آبکش کردم،برموادشم،سیب زمینی نگینی،پیاز،کمی لوبیاسبز،کلم ریزخوردشده وسویای درشت رو سرخ کردم،درآخرم برسسش ازرب زیاد استفاده نکردم سه تاگوجه درشت رنده‌کردم پخت اخر یکم بهش رب زدم درحد قاشق سرخالی با آبلیمو وادویه وزردچوبه ته قابلمه لواشو سیب زمینی چیدم لایه لایه ریختم و کوچولو هم زدم،،عالی میشه

اینم موادش

میشه برای نیت قلبیم یه صلوات بفرستی دوستم؟
به به...میشه بگی چجوری درست میکنی یه بسته لازانیا گرفتم جرات ندارم درستش کنم میترسم بد بشه

منم اولین بارم پختم خیلی خوشمزه شد مهم ترین چیز توپخت لازانیا اینه ک بافتشو عالی دربیاری ک ن خشک بشه ن وا بره وخمیربشه،

موادشو من مرغ نگینی وژامبون‌گوشت وپیازروسرخ کردم،اخرسرقارچوریختم حوایت باشه ک قارچو زود خاموش کنی اب نندازه،ب موادتم ادویه داخل لازانیاروبزن ونکوزردچوبه و یکمی رب روغنشم خیلی کم باشه

سس بشامل باید درس کنی واجبه این،یه قاشق سرپرآرد روبریز تفت بده تویه ظرف بهش یکم کره بزن کره ک آب شد رنگش عوض شد ی لیوان شیرو بهش اضافه کن‌و هم بزن بکوب تا ته نگیره  مث فرنی شد خاموش کن سرد بشه،حالا نوبت جوشوندن لازانیاس میزاری تو اب جوش بهش نمکو روغن میزنی نرم ک شد آبکش کن بزارشون رو ی پارچه تمیز ک اب اضافش گرفته شه،من ته ظرف پیرکسم سه تا لازانیا چیدم روشو کامل سس بشامل زدم همه جاروبپوشونه ازرو سس کمی ازموادمو ریختم روی موادم یکمی سس قرمز ریختم خیلی کم ازرواونم پنیرپیتزا دوباره یه لایه لازانیا سس مواد و پنیر،حواست باشه آخرین لایت باید پنیرپیتزاباشه زیادم باشه وسس بشاملو دقت کن همه جای لازانیارو بپوشونه ک خشک نشه میزاری بپزه اخرم پنج ده دقیقه حرارت ازبالا باشه ک پنیر طلایی وبرشته بشه حواست باشه نسوزه حتما بزار لازانیا سردبشه بعد با چاقوی تیز برشتو بزن باکفگیر ازتهش درش بیار 

میشه برای نیت قلبیم یه صلوات بفرستی دوستم؟