1600
1480
عنوان

تولد شوهرم+عکس

1173 بازدید | 63 پست

سلام دوستای نی نی سایتی.

امیدوارم حالتون خوب باشه. 

هفته ی قبل تولد شوهرم بود. واسه ش پیتزاپختم. کیک رو خودم درست کردم خودمم تزیین کردم ولی نخندین به تزیین😂😂😂

عکس ژله و میوه روهم گذاشتم.چیز خاصی نیست که بخوام بذارم اما ببخشید اگه کسی باردار بود و دلش خواست. پیشاپیش معذرت اگه نشد جواب همه کامنتارو بدم.مدیریت تاپیکم ضعیفه😐😐😐❤❤❤❤

لطفا برای ازدواج خواهرم دعا کنید و با یه صلوات شادم کنید ممنونم عزیزانم😊

درد و تورم سینه در دوران قاعدگی (PMS) ؟

ماستودینون مشکل شما را برطرف می کند.

کلیک کنید

خيلي مباركه هنرمند جان❤️

من همونيم ك اگه از كسي خوشم بياد تو چشام كه دقت كنه ميفهمه اينو   اگرم از كسي بدم بياد مثل انگري بردز با اخم زل ميزنم بهش  همين قدر رو راست و صادقانه  
1546

لااله‌الاالله....

صد نکته درست آید کس را خبری نیست / چون رفت خطایی همه‌را چشم برآن است.... #نمک_کور_نباشیم 😊                                                                                         آنان که علی‌را خدا پندارند / کفرش به کنار عجب خدایی دارند                                    #راستی_فیک_هم_نباشیم....😁
1432

مبارکه

کادو چی دادی?

خنده بر لب میزنم تا کس نداند راز من             ورنه این دنیا که ما دیدیم ، خندیدن نداشت        پشت این پنجره که یخ زده سرده ،  می نویسم اون نرفته برمیگرده  ،  می شنوم صدای پاتو  ،  خیلی بی انصافی خیلی بی انصافی  ،  گفتم عاشقت هستم  ،  گفتی قصه می بافی  ،  خیلی بی احساسی خیلی بی احساسی  ،  از من مگه چی دیدی چرا با من نمی سازی  ،  تو آدم بی انصاف ، با این دل بی احساس ، هیچ وقت اینو نمی فهمی ، قلبم بی تو چه تنهاس ، تو فاصله می گیری ، خالی میشه همه دنیام ، من خوابتو می بینم ، تو میخندی به رویااااام  ، خیلی بی رحمی ، خیلی تو بی رحمی ، آبرومو بردی و هنوزم نمی فهمی ، خیلی بی انصافی خیلی بی احساسی ، من که عاشقت هستم ، چرا با من نمی سازی                
1537

به به چ کدبانو

عالیه

ان شالله همیشه شاد و خوشبخت باشید😍

بحثتونو با آدمای احمق اینجوری تموم کنین:تو ن شعورشو داری قانع بشی و نه سوادشو داری ک منو قانع کنی😁یک عدد مدافع پزشک های زحمت کش و با کفایت هستم✋❤                
1578