2737
2734
عنوان

خانم هایی که ریزش مو دارن بیان!(2)

| مشاهده متن کامل بحث + 1649528 بازدید | 28493 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من برای ریزش مو امپول دکسپانتنول و بیوتین استفاده کردم یعنی معجزه کرد تا 3 هفته ام همراهشون نوروبین زدم از هفته سوم کاملا تاثیراتش رو گذاشت و ریزش موم قطع شد 

یا فاطمه الزهرا ❤️
2728

سلام زیباجوی عزیز

مدل *میکروبلیدینگ ابرو*

کار توسط مستر جهت ویترین کاری عید نوروز انجام میشود،پس بهترین کار خواهد بود.

((برند مصرفی رنگ ،اورجینال و اورگانیک سوپر فرمولا فی اروپا که در کل دنیا بهترین برای بلید ابروست،استفاده میشود که به هیچ عنوان تغییر رنگ ندارد.))

*فقط 300 تومان هزینه مواد و سوزن*

در حالت عادی برای مشتری ۱/۸۰۰/۰۰۰ تومان انجام میشود.
این بهترین فرصت است که با کمترین قیمت ،بهترین خدمات رو دریافت کنید.

برای مشاوره رایگان در چت دیوار پیام بدید.

((( انجام کار: روز دو شنبه و سه شنبه  ۲۵ و ۲۶ مهرماه ۱۴۰۱)))

اولویت با اولین هاست.
راه های ارتباط با من: پیام،چت دیوار و تماس بین ساعات ۱۰ تا ۴ عصر

تهران،مرزدارن

zariyun جون الان از همکارم پرسیدم ،بهش گفتم اگه نخود بزنم به موهام، سخت شسته میشه هاااا اولش خندید ...

عزیزم دوستت ده روز یکبار نخود و زرده میذاره هر بار ۲۰ دقیقه نیم ساعت میمونه درسته ؟؟

چند ماه این رویه رو ادامه داده که موهاش پرپشت شده ؟؟

قبلش موهاش کم پشت بوده علت ریزش موهاش چی بوده ؟؟

ببخشید سوالام زیاد شد ممنون میشم جواب بدی همشونو عزیزم  🙈خیلی برام واجبه 

سلام عزیزم..حواست باشه درمان ریزش مو خیلی حساسه وهر راهکاری برای همه شاید مناسب نباشه یاحتی باعث بدتر شدنشم بشه.چون مدل و علت ریزش موها باهم فرق داره وهر کدوم یک درمانی داره.

بهن پیشنهاد میکنم تو یه مرکز خوب یه مشاوره با یه دکتر خوب داشته باشی.

الان ازروشهای جدید لیزری ومزوتراپی و مزونیدلینگ واینا من دیدم استفاده میشه که نتیجه بخشم بوده

2738

اگر شامپویی میخوای که خودش از ترکیبات گیاهی درست شده باشه ، بدون سولفات باشه   روغن آرگان داخلش داشته باشه، موهای آسیب دیده رو درمان کنه، ضد ریزش باشه و تقویت کننده فولیکول های مو باشه تازه 900 میل هم حجم داشته باشه

لینک زیر رو لمس کن

شامپو فری سولفات آرگان لایتنس

دوستان من ریزش موی شدید هورمونی داشتم به علاوه کم کاری تیروییدم مضاعف شد البته تیروییدو درمان کردم ولی موهای ریخته هیچ جوره برنمی گشت تنها چیزی که جواب داد این کار بود :

سویق گندم و جو و نخود  ۱ قاشق میجوشونم بعد کف سر اسپری میکنم هفته ای دوبارم ((((بعد از پریود موقع پاکی کاااامل )))) تخم کتون یا تخم شنبلیله  همراهش میجوشونم میزنم یعنی معجزززززه شده ! 

فقط اگر توی دوران بارداری یا شیردهی هستین درمورد مصرف تخم شنبلیله و تخم کتون با یه دکتر طب سنتی حتما مشورت کنین.

اگرم مجاز نبودید مصرف سه تا سویقی که گفتم با روغن سیاهدونه یک ساعت قبل حموم انشاءالله جواب میده

2706