2726
عنوان

خانم هایی که ریزش مو دارن بیان!(2)

| مشاهده متن کامل بحث + 1648752 بازدید | 28493 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام کسی هست منو راهنمایی کنه؟ من حدودا چهار ماهه کاملا یهویی ریزش موی خیلییی شدید گرفتم تو دوسه ماه طوری شده کف سرم معلومه پیش متخصص پوست مو رفتم بهم زینک و هرویتو کلی ویتامین داد دوماه اصلا فایده ندادازمایش هورمونها مشکلی نداره کیست هم ندارم  متخصص بعدی اسپیرولانکتون و سیوروترون کامپاند و چند تا قرص دیگه داد لکه بینی افتادم

2728

🛋️ طراحی و ساخت مبلمان ژورنالی در ابعاد سفارشی (چوبی و فلزی)

🛋️ طراحی و ساخت مبلمان بصورت تیراژی در مدل های متنوع و روز بازار

🛋️ طراحی و ساخت انواع سازه های فلزی و استیل شامل مبل، غذاخوری،کنسول، جلومبل و صندلی و...

🛋 طراحی و ساخت مبلمان تمام چوب و استیل چوبی شامل مبل، صندلی، غذاخوری، سرویس خواب،اکسسوری و...

⚜️ گروه طراحی و ساخت Furniture Village (دهکده مبلمان)

✅ عضویت در گروه 👇

https://chat.whatsapp.com/DvkyZJV0gHVGcEzuq6Zypq

✅ اینستاگرام👇

https://www.instagram.com/furniture.village2020

پونه جون....چون پدرتون و برادرتون تاس نیستن پس قطعا AA هستن....این عاااااااااااااااالیه. حالا مادرت ...

لیا جون توروخدااا ب دادم برس. من درماتیت سبوره دارم سرم میخاره و کلی درد پوست سر دارم و شوره هرکار میکنم خوب نمیشه ریخته شقیقه راست و یکم از فرق سرم، بنظرت ارثیه؟ چون یکی از داییام کچله و خاهرمم فرقش داره خالی میشه😭😭

سلام طلا خانم نمیدونم تا الان اقدام کردی یا نه ولی امیدوارم به لطف خدا مشکلت حل شده باشه

خواهرای  من یه پک ریزش مو رو تحت نظر مشاور پوست استفاده کردن و خداروشکر خیلی عالی بوده

داروهایی که دکترا میدن واقعا عوارض زیاد داره جز ویتامین ها که لازمه و آهن

این پک که میگم فقط با سلول های بنیادی از طریق شامپو و این چیزاست که تا چند ماه استفاده کنی و بعد از اون هفته ای یه بار استفاده میکنی یه شامپو کاملا طبیعی و گیاهی با تاثیر صد درصد

حتی شوهر خواهرم که موهاش رو به تاسی بود الان حسابی سرش پر شده و خوبیش اینه بعد دوباره نمیریزه و قیمتش هم مناسبه

خواستید شماره تماسشو میدم بگید مامان آیسان معرفی کرده

به لطف خدا مطمئنم نتیجه میگیری

ماسک مو داخل حمام روغن تراپی.. کوتاه کردن موهای موخوره زده و آسیب دیده. شامپو بدون سولفات. نشسته ...

میشه یکم راجب روغن تراپی بیشتر راهنمایی کنید چندوقت یبار روغن بزنیم بعدش بریم حمام یانه 

😘برای سلامتی تو راهیم یه صلوات بفرستید مرسی😍
میشه یکم راجب روغن تراپی بیشتر راهنمایی کنید چندوقت یبار روغن بزنیم بعدش بریم حمام یانه 

دو یا سه ساعت قبل از حموم..

روغن ماکادمیا یا آووکادو یا بادوم یا هر روغنی که به موهات میسازه..

موهاتو نم دار کن..کل ساقه مو رو به روغن آغشته کن بعد چندساعت بروحموم بشور

خداروشکر⁦♥️⁩🌺
2706