2733
2734
عنوان

خانم هایی که ریزش مو دارن بیان!(2)

| مشاهده متن کامل بحث + 1649731 بازدید | 28493 پست

من به توصیه دکتر گوش دادمو نتیجه عالی بود

1- با شامپو بچه می شورم موهامو

2- از مکملهای ویتامینی مانند زینک سلیوم اسید فولیک آهن و مولتی ویتامین بصورت دوره ای استفاده می کنم

3- از رنگ مو پرهیز می کنم و به هیچ وجه ژل یا... استفاده نمی کنم

4- از تافت هم حداقل استفاده کرده و مراقبم با ریشه های مو تماس نداشته باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من به توصیه دکتر گوش دادمو نتیجه عالی بود 1- با شامپو بچه می شورم موهامو 2- از مکملهای ویتامینی ما ...

شامپو بچه موهارو نازک میکنه هزیزم شامپو پرونین سریتا عالیه هم تار موهات ضخیم میشه هم ریزشت قطع میشه👌🏼👌🏼

ببخشید لطفا اسم روغن رو بگو من که واقعا از موهام خسته شدم 

روغن خودش ریزش میاره عزیزم هیرتونیک استفاده کنید من هیرتونیک تی دو سریتارو میزنم واقعا موهام پرپشت شده خیلی خوبه

2728

سلااااام عزیزای دل . من یک ماه پیش توی سایت پین ورک https://pinwork.ir/blog/wash-hair-with-rice-water/ یک مقاله راجع به فواید آب برنج برای جلوگیری از ریزش مو خوندم و دارم الان نتیجشو میگیرم. پیشنهاد میکنم شما هم انجام بدین آب برنج برای رفع ریزش مو فوق العادس. دیگه توضیحات بیشترش رو برین توی سایت خودتون بخونین.

سلام دوستان من تقریبا دوران دبیرستان موهام شروع به ریزش کرد بعد ازون هم یه چند بار دکتر رفتم و دیدم ...

سلام گلی جون خواستم بدونم واسه موهاتون چیکار کردین اخه منم مشکل شمارودارم

2738
سلام بچه ها اگه میشه منم تو گروهتون اد کنین... موهام خییلی میزیزه لطفا

اگه موهات خیلی شدید میریزه هر شب هیرتونیک اسپری کن کف سرت مارکش هم سریتا عالیه حتما ریزشت درست میشه عزیزم😍

بچه ها سلام😔😔😔😔

ریزش مو دارم خیللللی شدید

از سال پیش شروع شد من فکرمیکردم عادیه

تااینکه دی ماه خیللللی بیشتر شد

روزانه400تا درمیومد

دکتر رفتم آز و...انجام دادم

مشکل هورمونی نداشتم

هیرویت،زینک،آهن رو داده

تقریبا دوماه میشه میخورم،ی مدت کم شد،اما بازم ریزشم برگشته

چیکارکنم؟؟

کمکم کنین لطفا

سلام دوستان ، من ۳۵ سالمه ، مزاجم بلغمی هست ، ریزش موی سکه ای دارم ☹️روش درمانش و‌کسی میدونه ،  ...

سلام عزیزم به شماره ۰۹۲۱۱۴۸۴۹۰۲ زنگ بزن.سحر هستم راهنماییت میکنم

مرسی که هستم🙄
2706