1391
1389
عنوان

چله زیارت عاشورا از عاشورا تا اربعین 😍

| مشاهده متن کامل بحث + 2596 بازدید | 375 پست
@آنیتاآنیتا     @صدف_جون     @ماهلیا     @گل_اردیبهشتی   ...

@ویهانمهر   عزیزدلم خوبی بابت تگ کردن ممنونم واقعا این چند شب فقط لایک میکردم و دعا رو میخوندم و برات دعا میکردم.ممنونم ازت عزیزم♥️♥️♥️♥️

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

1379

فردا نوبت کاربر هناحیر هستش🌹💖

با افتخار اعلام میکنم هم نماز میخونم هم قران هم کلی خدارو دوست دارم  بی حجابم نیستم ولی همچنان معتقدم که اگر کسیم اینکارارو نکنه یا حتی اگر کافر باشه به من ربطی نداره قضاوتش با خداست عقیده ی خودمو فرهنگ خودمو تو حلق هیچ کس فرو نمیکنم☺❤ خدایا شکرت که با عشقم ازدواج کردم و خوشبختم😍خدایا شکرت که رابطمون هر روز از روز قبل عاشقانه تر میشه😻😻خدایا ازت ممنونم که به هر چی فکر میکنم همون میشه💞خدایا شکرت چقد خوبه که دارم به همه ارزوهام میرسمممم💖💖💖من به ارزوهام نرسیدم ازدواجم نکردم😁😁فقط دوس داشتم اینارو اینجا بنویسم شاید حقیقی شه❤دوس داشتی یه صلوات بفرس😉😉
1376
عزیزم نوبت ینی چی  من از اول محرم ساعت ۱۰و نیم زیارت عاشورا خوندم وهر شب میخونم نوبت چجوری هس ...

ینی اینکه امروز همه به نیت حاجت این خانوم میخونن گلم

۴۰ نفریم همه روز به نیت یه نفر میخونن به ترتیب 

هر ۴۰ نفرم باید بخونن

با افتخار اعلام میکنم هم نماز میخونم هم قران هم کلی خدارو دوست دارم  بی حجابم نیستم ولی همچنان معتقدم که اگر کسیم اینکارارو نکنه یا حتی اگر کافر باشه به من ربطی نداره قضاوتش با خداست عقیده ی خودمو فرهنگ خودمو تو حلق هیچ کس فرو نمیکنم☺❤ خدایا شکرت که با عشقم ازدواج کردم و خوشبختم😍خدایا شکرت که رابطمون هر روز از روز قبل عاشقانه تر میشه😻😻خدایا ازت ممنونم که به هر چی فکر میکنم همون میشه💞خدایا شکرت چقد خوبه که دارم به همه ارزوهام میرسمممم💖💖💖من به ارزوهام نرسیدم ازدواجم نکردم😁😁فقط دوس داشتم اینارو اینجا بنویسم شاید حقیقی شه❤دوس داشتی یه صلوات بفرس😉😉

به نیت هناحیر خوندم حاجت روا بشن انشالله✅

دریافته ام که یک انسان تنها زمانی حق دارد به انسانی دیگر از بالا به پائین چشم بدوزد که ناگزیراست او را یاری رساند تا روی پای خود بایستد.
1226

سلام امروز به نیت هناحیر خوندم

حاجت روا باشی عزیز

حکایت دختر آفتاب مهتاب ندیده ای انگار که سالیان سالیان دور، گویا که ایستاده در آغاز تمام راه های دنیا...   دیپلم ریاضی دارم. سوال درسی در این سطح دارید بپرسید😊
1364