2733
2734
عنوان

اونایی ک کورتاژ کردن بیان یلحضه

163 بازدید | 15 پست

من یهفت پیش کورتاژکردم.بعد چنروز خونریزی عین پریود شروشد،الان رفتم دسشوی،ی لخته خیلی کوچولو اومد‌.قبلشم یکم درد پریوذی داشتم

بنظرتون طبیعیه؟؟

❤. نی نی تودلم پوچ بود😢😢❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اره طبیعیه منم بعداز کورتاژ تا سه هفته خونریزی و لخته های بزرگ سیاه داشتم که میومد ازم البته من گرمی زیاد میخوردم کاچی واینا ولی بعدش دیگه سونو هم ندادم

همراه شو عزیز...همراه شو عزیز...تنها نمان به در.کین درد مشترک...هرگز جداجدا درمان نمی‌شود.
اره عزیزم.طبیعیه. چندهفته بودی؟بعد کورتاژ سونو گرافی رفتی؟

از اخرین پریودیم ۹هفته اما سنو گف ۶هفته و چهاروز دگ رشد نکرد،نه هنوزچارشنبه برم پیش دکترم ک برام سنو بنویسه

اره طبیعیه منم بعداز کورتاژ تا سه هفته خونریزی و لخته های بزرگ سیاه داشتم که میومد ازم البته من گرمی ...

منم گرمی خیلی میخورم.بنظرت بخورم بازم یا دگ نخورم!

2738
از اخرین پریودیم ۹هفته اما سنو گف ۶هفته و چهاروز دگ رشد نکرد،نه هنوزچارشنبه برم پیش دکترم ک برام سنو ...

منم کورتاژ داشتم لخته هم میومد.رفتم سونو گفتن بقایا نیست خیالم راحت شد

شما هم سونو برو حتما

درخواست دوستی از طرف اقایون ببینم گزارش میزنم درجا😊😊
اینطوری لخته میومد؟واس من خیلی کوچولو بود

فقط در حد یه لخته اندازه بند انگشت .و سه روز بعد کورتاژ خونریزیم شروع شد بعد ۲روز شد لکه بینی.

من قبل کورتاژ جنین و جفت دفع شده بود فقط برا اینکه کامل تمیز شه کورتاژ شدم

خدایا خودت نگهدار هدیه ات باش سپردمش بخودت
منم کورتاژ داشتم لخته هم میومد.رفتم سونو گفتن بقایا نیست خیالم راحت شد شما هم سونو برو حتما

میرم چارشنبه میرم پیش دکترم برام سنو مینویسه میرم

2706