2733
2734

٢٤ سالمه و قدم ١٦٢ كاش فقط يكم ديگه بلند بودم دختر قد بلند ميبينم خيلي حسرتم ميگيره 

اصلا دسته خودم نيس مثل يع خورع تو جونمه شايد بگيد ١٦٢ كه كوتاه نيس ولي من خيلي كوتاهتر از چيزي كه هستم نشون ميدم نميدونم چرا!!!

تجربه اي داشتيد كسي تو اين سن قد بكشه؟؟؟؟ با ورزشي دارويي يا هر چيز ديگه اي 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

وزنت چنده؟

کاش من هم قدت بودم😢

من مامان مرصادجونمم😍تا ۱۴۰۰ پسرم بغلمه ای خدااااا از الان ک هیچ وجود خارجیم نداره عاااااشقشمممم 😍فندق مامانو بابا از خدا بخاه ک زودتر برا اینکه منو باباییت  بریم سرخونه زندگیمونو تو زودتر بیای بغلمون کمکمون کنه😍❤اخه تو ب خدا الان نزدیکتری زندگیمممم😉😍🙏❤ خیلیییی دوستت دارم مرصادم😍❤  آهایییی تویی ک امضامو خوندی !!! آره دوست عزیز با خودتم😉😍از خدا میخام امضای قشنگش پای تک تک ارزوهات باشه🙏آمین🌹🌹🌹 اللهم صل علی محمدوال محمد وعجل فرجهم❤🙏 تیکر عروسیمه شایدم زودتر برگزار شد😍💃❤

ی عکس بدون سر و کله بده تا بگیم درست فک میکنی یا نه.از پر و پاچت بده صورتت معلوم نباشه

پَرهایم به رعشه می افتند زمانی که تاپیک میزنین مینویسین هستین بگم‌؟؟؟ این جمله قابلیت قتل و کشتار جمعی داره😤
نمیشه دیگ قد بکشی ولی وقتی تناسب اندام داشته باشی قدت هر چقدر هم باشه بازم کشیده به نظر میای

نه ديگه لنگام كوتاهه !!! قدم تو بالاتنمه 

كسايي كه لنگ دراز و گردن دراز هستن بلندتر از قدشون نشون ميدن 

2706