2737
2734
عنوان

خیلی دوست داشتم برم دسته😭

517 بازدید | 61 پست

نشد بارونه شدید    قول داده بودم به خودم این دو روز برم دسته    تا حاجتمو  بگیرم    ولی امشب نشد   بارون شدیده😭😭   یعنی  ابولفضل حاجتمو میده 😭😭😭😭😭😭

بلاخره من بعد از ۱۴ سال مادر شدم 🤩 اونم از روش فرزند خواندگی 🤩🤩🤩پسرم معجزه ی زندگی مون شده   و زندگیمون رو بت بهشت  تبدیل کرده 🤩🤩🤩

شبکه افق رو بگیر همین الان  حسابی خودتو خالی کن 

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بازم دارم بهت تاکید میکنم 

فقط شبکه افق رو نگاه کن

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
2738
حتما نباید بری دسته نیت خالص تو خونه باش حاجتت رو میگیری

😭😭😭😭😭میخاستم روسری ببندم به علم

بلاخره من بعد از ۱۴ سال مادر شدم 🤩 اونم از روش فرزند خواندگی 🤩🤩🤩پسرم معجزه ی زندگی مون شده   و زندگیمون رو بت بهشت  تبدیل کرده 🤩🤩🤩
حاجتت میده خب شرایطشو نداری 

😭

برو تو حسینیه مسجدی تکیه ای جایی ربطی به بارون نداره

خانوادم نمیزارن برم 😭 میگه شبه تنهایی   شوهرت نیس نباید بری 

2706