2726
عنوان

شروع غذای کمکیه نی نی!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 329 بازدید | 35 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بزار ۴ ماه تموم شه عزیزم من وسطای پنج ماه شروع کردم لعاب برنج با نبات دستگاه گوارششون ضعیفه با حوص ...

مرسی عزیزم، البته تصمیم دارم نبات نریزم ببینم میخورن یا نه طبق تحقیقاتم لعاب ساده ترین و خوش هضمترین غذای کودکه ...

💣بی‌بی چک خوان سایت💣
میگن لعاب معده رو آماده میکنه 

یخورده باور همگانیه.اما واقعیت فرق داره. و البته که هر کی همون مدل که دوست داره به نی نیش میده. این نظر من بر اساس مقاله هاییه که خوندم و دیدم

من از توراه برگشتی ندارم..به سمت تو سرازیرم همیشه💗.... 🙏الهی شکر🙏
با کدوم میوه ها ؟؟؟؟

میوه ها مثل سیب موز گلابی

سبزیجات مثل هویج سیبزمینی سیبزمینی شیرین کدو حلوایی

پخته و پوره

من از توراه برگشتی ندارم..به سمت تو سرازیرم همیشه💗.... 🙏الهی شکر🙏
درکل استارتر حواست باشه موادغذایی پشت کارت بهداشت روباید طبق ماه تولدش اضافه کنی،مثلا نباید زودتر مو ...

درسته میوه که ترجیحا دیر میدم ولی فذارو برا این میخوام بدم اکثر کسایی که بر اساس کارت بهداشت پیش رفتن ادعا میکنن بچه هاشون بد غذا شدن‌، شوهر خواهر من که خودشون پزشکن تو مرکز بهداشت اینو تایید میکنه و میگه کاری از دستمون بر نمیاد طبق برنامه غذاییه ایران باید از آخر ۶ شروع بشه

💣بی‌بی چک خوان سایت💣

من ازپنج ماهگی شروع کردم با سرلاک برنج و بعدم فرنی,سرلاک خیلی سبک و خوشمزس نی نی ها دوست دارن,یکماه فقط سرلاک و فرنی به مقدار کم دادم,بعد۶ماهگی حریره و سوپ,الانم وارد ۸ماه شده زرده تخم مرغ رو به وعده های غذاش اضافه کردم

من ازپنج ماهگی شروع کردم با سرلاک برنج و بعدم فرنی,سرلاک خیلی سبک و خوشمزس نی نی ها دوست دارن,یکماه ...

ممنونم عشقم 😍اینو هم به سبد کالاشون اضافه میکنم😁

💣بی‌بی چک خوان سایت💣
2706