2703
2553
عنوان

شروع غذای کمکیه نی نی!!!

329 بازدید | 35 پست

مامان جونا سلام، نی نی های من ۴ ماه و ۲۰ روزشونه میخوام غذای کمکیو با لعاب برنج شروع کنم، ممنون میشم شما هم نظر بدین 😘😘😘

🌸لطفا در تاپیک های ختم صلوات تگم کنید🌸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

زمانش عالیه اما لعاب ب نج بیخاصیته. پوره پخته شده هویج و میوه بده. کمی بعد جو پرک و ... لعاب برنج خاصیت نداره

من از توراه برگشتی ندارم..به سمت تو سرازیرم همیشه💗.... 🙏الهی شکر🙏

زوده چرا عجله داری

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
2714
لعاب برنج برا خاصیتش نیست برا شروع وامتحان کردن غذاست ساده ترین چیزه

شروع رو با همون پوره هویج و میوه بهتره. پوره گلابی و ...

بزار ۴ ماه تموم شه عزیزم

من وسطای پنج ماه شروع کردم لعاب برنج با نبات

دستگاه گوارششون ضعیفه با حوصله پیش برو

ازباران مهربانترنداشتيم،بيشتركه باريد؛عين مصيبت شد...محبت بيش ازحد،مصيبت ميشودجانم؛مصيبت...

آردبرنج خونگی روبزار باآب خوب بپزه بعد باشیر خودت رقیق کن کمی غلیظ تر از شیر مادر کفایت میکنه،اونو بده خیییلی بچه هادوست دارن،تجویز پزشک پسرم برای شروع کمکی بود،بعد میتونی بهش خرما یا موز یاسیب اضافه کنی میشه سرلاک خونگی

🤲 اللّهُمَّ عَجِّل‌ْ لِوَلِیِّکَ الْفَرَج 🤲
میوه که اکثرا بیرون روی ایجادمیکنه من نشنیدم تا حالا کسی بگه براشروع میوه خوبه  اولین باره

درسته اغلب دکترا و قدیمیا همین حرف شما رو میزنن. اما روشها تغییر کرده.با رفرنس های جهانی من این مطلب و گفتماااا. مطمین هست

درکل استارتر حواست باشه موادغذایی پشت کارت بهداشت روباید طبق ماه تولدش اضافه کنی،مثلا نباید زودتر موعد بعضی میوه هاداده بشه

🤲 اللّهُمَّ عَجِّل‌ْ لِوَلِیِّکَ الْفَرَج 🤲
2706